Okami zmierza na PC, PS4 oraz Xboksa One - kolejne plotki

Tym razem na konwersję wskazuje koreańska organizacja zajmująca się grami.

bigboy177 @ 18:34 12.09.2017
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Okami pierwotnie zadebiutowało wyłącznie na konsoli PlayStation 2. Później pojawiła się też wersja przeznaczona dla Nintendo Wii, a następne dla PlayStation 3. Niebawem do sklepów może zawitać także wydanie dedykowane blaszakom oraz konsolom Xbox One i PlayStation 4.

Pierwsze plotki dotyczące kolejnej konwersji Okami krążyły w sieci miesiąc temu. Teraz ponownie do nas docierają, a dzieje się tak dzięki koreańskiej organizacji zajmującej się przyznawaniem kategorii wiekowych grom. Na karcie gry nie ma żadnych konkretów, ale drugi wyciek to praktycznie potwierdzenie tego, że przedsięwzięcie istnieje.

Wydawcą Okami jest firma Capcom. Jak tylko potwierdzi ona istnienie Okami HD, nie omieszkamy Was o tym powiadomić. Liczymy na to, że zapowiedź pojawi się niebawem.

Aktualizacja: W najnowszym numerze Famitsu zawarta jest informacja, z której wynika, że Okami HD opublikowane zostaje w Japonii w dniu 13 grudnia, na PC oraz PS4. Na Xboksie One premierę zaplanowano 21 grudnia.


Sprawdź także:

Okami

Premiera: 20 kwietnia 2006
PS2, WII

Bogini wilczyca Będąca wcieleniem bogini słońca biała wilczyca Okami zostaje wezwana na pomoc przez swoich poddanych. Wcielając się w jej postać porzucasz niebiański l...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?