The Evil Within 2 i Wolfenstein II w 4K na Xboksie One X

Nie wiadomo jednak czy mowa o natywnym 4K.

Klocu @ 13:51 17.07.2017
Kamil "Klocu" Kloc
Nie pisze o sobie w trzeciej osobie.
xbox one

The Evil Within 2 oraz Wolfenstein II: The New Colossus zostały zapowiedziane przez Bethesdę na tegorocznych targach E3. Oba tytuły trafią między innymi na konsolę Xbox One, ale nie wiadomo było, czy wykorzystają moc Xboksa One X. Microsoft rozwiał wątpliwości za sprawą witryny swojego sklepu.

W kartach produktu wspomnianych gier pojawiła się informacja, że produkcje wyświetlane będą w rozdzielczości 4K oraz skorzystają z ulepszającej oświetlenie technologii HDR. Warunkiem jest posiadanie ekranu korzystającego z obu funkcji, a także Xboksa One X, którego premiera nastąpi 7 listopada.

Niestety w aktualizacji strony zabrakło dopisku potwierdzającego natywną rozdzielczość Ultra HD. Nasuwa to pytanie, czy przypadkiem nie zostanie zastosowany tzw. rendering checkerboard. Z drugiej strony, Microsoft wielokrotnie zapewniał, że Xbox One X będzie jedyną konsolą oferującą prawdziwe 4K w grach.


Sprawdź także:

The Evil Within 2

Premiera: 13 października 2017
PC, PS4, XBOX ONE

The Evil Within 2 to kontynuacja skradankowego survival horroru TPP w klimatach rodem z amerykańskich filmów lat '80. Za projektem stoi studio Tango Gameworks z Shinji Mi...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?