The Surge - dynamiczna walka na nowym zwiastunie

Twórcy The Surge po raz kolejny pokazują nam walkę w swojej najnowszej grze.

Dirian @ 15:40 20.04.2017
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

Studio Deck 13 podzieliło się z nami kolejnym trailerem zbliżającego się The Surge. Zwiastun tym razem skupia się na prezentacji rozbudowanego systemu walki, jaki czeka na nas w grze.

Twórcy Lords of the Fallen poprzez swoją poprzednią produkcję nabrali sporego doświadczenia w kwestii mechanizmów odpowiedzialnych za walkę. Starcia w The Surge wyglądają na pierwszy rzut oka bardzo dobrze - ciosy zdają się mieć odpowiednią "moc", a na ekranie aż błyszczy od pojawiających się co rusz iskier, wywołanych poprzez tarcie metalu o metal. Podczas walki konieczne będzie korzystanie z uników, szybkich wślizgów, bloków oraz możliwości skakania. Czyli wszystkiego tego, z czego słyną bitwy w grach z gatunku "soulslike".

W trakcie rozgrywki będziemy rozwijać nasz mechaniczny kombinezon, nabywając nowe możliwości prowadzenia walk. Rozwój bohatera ma być istotnym elementem, bez którego ciężko będzie popchnąć fabułę do przodu.

Premiera The Surge odbędzie się 16 maja na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Sądząc po opublikowanych do tej pory materiałach, jest to data którą warto zaznaczyć w kalendarzu.


Sprawdź także:

The Surge

Premiera: 16 maja 2017
PC, PS4, XBOX ONE

The Surge to najnowsza produkcja niemieckiego studia Deck13, znanego m.in. ze współpracy z polskim CI Games przy projektowaniu Lords of The Fallen. Tytuł wywodzi się z cR...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosDante41k   @   13:07, 21.04.2017
Walka rzeczywiście wygląda świetnie. Souslike podążają w bardzo dobrym kierunku.
0 kudosKreTsky   @   17:22, 21.04.2017
Ja mam wrażenie, że wyjdzie średniak jak lords of the fallen.
0 kudosDante41k   @   18:52, 21.04.2017
W moim TOP LOTF zajmuje drugie miejsce zaraz po Bloodborne więc nawet jeśli The Surge będzie na poziomie LOTF to może co najwyżej strącić Dark Souls 3 z piedestału.