Beholder, gra inspirowana dziełami Orwella, już w sklepach

Za wydanie pudełkowe odpowiada w Polsce firma Techland.

bigboy177 @ 14:43 20.04.2017
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Wydawnictwo Techland podesłało nam informację prasową, dotyczącą premiery gry Beholder. Rosyjska wariacja This War of Mine jest od dziś dostępna na polskim rynku, jeśli jeszcze nie mieliście okazji rzucić na nią okiem.

Jak czytamy w opisie projektu, Beholder zaprasza graczy do "dystopijnego, totalitarnego świata, w którym prosty podział na dobro i zło nie istnieje". Nie istnieje w nim prywatność, a wszyscy podlegają ciągłej inwigilacji, co utrudnia podejmowanie decyzji i rozwijanie się.

Gracz wciela się w zarządcę budynku mieszkalnego. Musi zadbać o wszystkich jego mieszkańców, często podejmując niebywale trudne wybory, jednocześnie będąc zarządcą oraz szpiegiem. Chodzimy więc po mieszkaniach najemców, szperamy, podsłuchujemy i podglądamy. Następnie decydujemy co zrobić ze zdobytą wiedzą i jak ją wykorzystać.

Beholder zainspirowany został przez książki słynnego George'a Orwella. Tytuł spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony użytkowników platformy Steam, zdobywając aż 92% pozytywnych recenzji.

Jeśli zdecydujecie się na jej zakup, wyłożyć będziecie musieli 39,90 zł. Zagracie wyłącznie na PC.


Sprawdź także:

Beholder

Premiera: 09 listopada 2016
PC

Beholder to przygodówka osadzona w dystopijnym świecie rodem z książki Orwella. Za projektem stoi debiutanckie, niezależne studio Warm Lamp Games.Gracz wciela się tu w Ca...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?