Injustice 2 - zobaczcie najnowszy zwiastun

Superbohaterowie piorą się po pyskach na najnowszych zwiastunie Injustice 2.

juve @ 16:12 20.04.2017
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
gc, xbox one

W sieci pojawił się najnowszy trailer promujący grę Injustice 2 od studia Warner Bros Interactive. Bijatyka zapowiada się bardzo porządnie i powinna spodobać się fanom superbohaterów.

Historia to bezpośrednia kontynuacja poprzedniczki. Na przeciw siebie ponownie stają bohaterowie oraz złoczyńcy ze świata DC Comics. Gracz ma okazję wcielić się m.in. w Batmana, Supermana, Flasha, Supergirl, Gorilla Grodda czy Atrocitusa.

Produkcja działa na zmodyfikowanym silniku graficznym pierwowzoru, co gwarantuje wyższy poziom wykonania oraz lepszą dynamikę starć. Widać to nawet na poniższym filmiku, który koncentruje się głównie na kampanii fabularnej i historii, jaką spróbują nam przedłożyć producenci gry.

Polską premierę Injustice 2 zaplanowano na 19 maja, na PlayStation 4 oraz Xboksie One. Wersja dla komputerów osobistych nie została jeszcze zapowiedziana.


Sprawdź także:

Injustice 2

Premiera: 14 lipca 2017
PC, PS4, XBOX ONE

Injustice 2 to kontynuacja wydanej w 2013 roku bijatyki Injustice: Gods Among Us. Za jej stworzenie ponownie odpowiada firma Warner Bros Interactive. Historia to bezpośre...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?