Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands doczekało się spotu reklamowego

Ubisoft zaprezentował materiał, który będzie promował najnowsze wcielenie serii Ghost Recon w telewizji.

LuKaS77PL @ 18:28 17.02.2017
Łukasz "LuKaS77PL" Konieczny
pc, ps4, xbox one

Premiera Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands odbędzie się już w pierwszym tygodniu marca więc najwyższy czas by promować tytuł gdzie tylko się da. Jak każde większe growe przedsięwzięcie, strzelanka Ubisoftu będzie reklamowana w telewizji.

W spocie reklamowym jaki przygotował producent gry nie uświadczymy scen z rozgrywki, natomiast podziwiać możemy kilka efektownych, wyrenderowanych ujęć. Mamy tu skoki z samolotu oraz garść skoordynowanych akcji w wykonaniu tytułowego oddziału "Duchów". Wszystko zaprezentowano niczym w widowiskowym filmie akcji. 

Nasze wrażenia z zamkniętej bety Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands możecie przeczytać tutaj. Niebawem tekst zostanie zaktualizowany, gdyż w dniach od 23 do 27 lutego odbędą się drugie testy, tym razem otwarte dla wszystkich chętnych.

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands zadebiutuje 7 marca na PlayStation 4, Xboksie One oraz PC-tach.


Sprawdź także:

Ghost Recon: Wildlands

Premiera: 07 marca 2017
PC, PS4, XBOX ONE

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands to produkcja firmy Ubisoft, nawiązująca do słynnej serii strzelanek o drużynie duchów. Tytuł jest reprezentantem gatunku gier akcji, z...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?