Nowy gameplay z gry The Surge od twórców Lords of the Fallen

Kolejna gra o wysokim poziomie trudności, ale jedyna, która uderza w tematykę science-fiction.

juve @ 16:26 17.02.2017
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Deck13 Interactive, wespół z wydawnictwem Focus Home Interactive, publikuje w sieci najnowszy materiał wideo dotyczący The Surge, które przygotowywana jest z myślą o konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz komputerach osobistych.

Najnowszy film koncentruje się na swobodnej rozgrywce i walce z robotami. Trzeba przyznać, że widać w grze inspiracje dokonaniami Lords of the Fallen oraz tym, co udało się osiągnąć grom studia From Software. Nie ma w tym jednak niczego złego. Jak się bowiem na kimś wzorować, to na najlepszych.

W The Surge gracze mogą korzystać z dwóch rodzajów ataków: pionowych i poziomych. Dodatkowo są one łączone w kombinacje i przeplatane unikami, co czyni rozgrywkę bardziej zróżnicowaną. Każda broń z której korzystamy oferuje inny styl ciosów, zatem podczas rywalizacji będziemy dobierać uzbrojenie pod konkretnych przeciwników.

Gra ma zadebiutować w maju, aczkolwiek twórcy nadal nie sprecyzowali daty premiery. Wiemy jedynie, że zakupimy ją w wersjach dla PlayStation 4, Xboksów One i komputerów osobistych.


Sprawdź także:

The Surge

Premiera: 16 maja 2017
PC, PS4, XBOX ONE

The Surge to najnowsza produkcja niemieckiego studia Deck13, znanego m.in. ze współpracy z polskim CI Games przy projektowaniu Lords of The Fallen. Tytuł wywodzi się z cR...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?