Wampiry zawitają do The Sims 4 już za dwa tygodnie

Premiera The Sims 4 Vampires Game Pack zaplanowana została na 24 stycznia.

bigboy177 @ 15:30 11.01.2017
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Wszyscy posiadacze The Sims 4 będą mogli niebawem nabyć kolejne rozszerzenie dla gry. Właśnie się dowiedzieliśmy, że już 24 stycznia udostępnione zostanie DLC, które do wirtualnego świata wprowadzi wampiry. Zostanie ono nazwane, bez większego zaskoczenia, The Sims 4 Vampires Game Pack.

Zapowiedź pochodzi od Electronic Arts, a zatem nie mamy do czynienia ze spekulacjami. Jeśli chodzi o zawartość paczki, to główną rolę odgrywają wspomniane wampiry, a także ich potrzeby. Krwiopijcy potrzebują Plazmy. Zdobywają ją natomiast m.in. wysysając ze śpiących Simów, albo ze specjalnych owoców, które da się hodować.

Żeby było ciekawie, wampiry mogą przyjmować dwie postaci: standardową i mroczną. Jeśli gracz zdecydował się na obie, Sim będzie zmieniał się w mroczną, kiedy będzie wykonywał wampirze czynności. W przypadku pozostałych wyglądał będzie standardowo. Aha, trzeba pamiętać o tym, że wampiry nie przepadają za światłem słonecznym.

Dodatek umożliwia oczywiście modyfikować wygląd wampirów (świecące oczy, wielkie oczodoły, blada skóra itd.), a także daje Simom specjalne moce, wymagania i słabości. Na chwilę obecną nie mamy jednak wszystkich szczegółów, a w związku z tym trzeba się jeszcze uzbroić w cierpliwość.

Simy mogą urodzić się jako wampiry, niemniej jednak nie od razu zaczną korzystać ze swoich umiejętności specjalnych. Zaczną się one manifestować dopiero, gdy staną się nastolatkami. Oznacza to, że nasi mroczni podopieczni w miarę postępów w grze będą się starzeć. Co ciekawe, starzenie można wymusić wykorzystując do tego celu urodzinowy tort.

Vampires Game Pack w skrócie:

  • Specjalne motywy, potrzeby i moce;
  • Nowe opcje tworzenia Simów;
  • Nowy świat, Forgotten Hollow, w którym dłużej trwa noc, o unikatowej stylistyce;
  • Nowe przedmioty dla wampirzych domów.

Więcej informacji, w tym cena, na temat dodatku pojawić się ma niebawem. Na chwilę obecną wiemy jedynie, że Vampires Game Pack zadebiutuje 24 stycznia. Do działania wymaga on oczywiście podstawowej wersji The Sims 4.


Sprawdź także:

The Sims 4

Premiera: 02 września 2014
PC

The Sims 4 to czwarta odsłona niezwykle popularnej serii symulatorów życia. Za jej stworzenie odpowiada studio Maxis.Podobnie, jak w przypadku poprzedniczek, w grze musim...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudosIgI123   @   20:48, 11.01.2017
Nie mogę z tego że oni do każdej części tworzą dodatki dodające content, który już był dodany w poprzednich częściach. W Simsach 2 i 3 też było rozszerzenie z wampirami...
1 kudosdabi132   @   21:40, 11.01.2017
Akurat długie czasy ładowania świata gry w przypadku zainstalowanej sporej liczby dodatków to normalka w serii The Sims. W trójce wystarczyło oczyścić odpowiednie foldery w których gra przechowywała informacje dotyczące gry.
Co do zawartości dodatków to cóż...
Co innego mają dodać do nowych rozszerzeń jak wszystko już było.
Chociaż nie, wyścigów samochodowych chyba nie było.
0 kudosJackieR3   @   22:46, 11.01.2017
Cytat: IgI123
Nie mogę z tego że oni do każdej części tworzą dodatki dodające content, który już był dodany w poprzednich częściach. W Simsach 2 i 3 też było rozszerzenie z wampirami...

Nie kojarzę żeby takie dodatki były.
0 kudosdabi132   @   23:12, 11.01.2017
W jedynce była wampirzyca, ale występowała jako NPC. Dopiero w dodatku do drugiej części pojawiła się możliwość interakcji z wampirem, zaprzyjaźnienia się z nim i stworzenia związku Uśmiech
0 kudosshuwar   @   07:31, 12.01.2017
Dodatki, dodatkami... ale ja widzę, że moja córka gra w Simsy budując wiecznie od zera nowy dom... cheatując wcześniej ilość kasy Uśmiech Jaki to ma sens? Nie wiem. Toż w ten sposób nie dotykasz nawet połowy z gry podstawowej.
1 kudosJackieR3   @   08:20, 12.01.2017
Skoro znajduje w tym frajdę.Ludzie robią miliony teoretycznie bezsensownych rzeczy.Moje córki kiedyś w jakiś dziwaczny sposób grały w Harry Pottera.Jakiś fragment gry se obrały ,cały czas w tym siedziały i wymyślały se swoje historie pod to.I dobrze.
1 kudosshuwar   @   08:43, 12.01.2017
No jest w tym dużo racji... gra ma sprawiać mi frajdę niezależnie jak w nią gram. Jeśli nawet włączę sobie nieśmiertelność tylko dlatego, że interesuje mnie bezpieczne i niestresujące zwiedzanie to nie widzę w tym nic złego. Sam czasami robiłem takie rzeczy. Tak przechodziłem Darksiders II, włączając od czasu do czasu cheaty. Nie interesowały mnie wyzwania w walce z przeciwnikami, jedynie brnięcie do przodu.
0 kudosamdep50   @   18:22, 13.01.2017
Cytat: dabi132
Akurat długie czasy ładowania świata gry w przypadku zainstalowanej sporej liczby dodatków to normalka w serii The Sims. W trójce wystarczyło oczyścić odpowiednie foldery w których gra przechowywała informacje dotyczące gry.
Co do zawartości dodatków to cóż...
Co innego mają dodać do nowych rozszerzeń jak wszystko już było.
Chociaż nie, wyścigów samochodowych chyba nie było.

No niestety, to prawda, dlatego miałam już dość Dwójki i Trójki... Smutny

Wyścigów nie było, ale były samochody. ;)
Można było postawić garaż lub stanowisko ("parking") dla samochodu, stanowisko dla roweru i Simy jeździły jednym i drugim, bardzo fajne to było, bo można było autka malować (jak wszystko), więc miałam auta takie, jakich w realu nie miałam i nigdy mieć nie będę. ;)
A teraz... Sim z jednej parceli do innej przenosi się jak do innej lokacji, zamiast przejść parę kroków. Idiotyzm...

Swoją drogą... jak czytam, że Wasze córki w to grają, to mi się robi lekko głupio, bo ja nie tylko od Waszych córek, ale i od Was jestem starsza - sądząc po wieku córek. ;) ;)
Ale cóż, muszę przy czymś się odstresować, zarówno po zmaganiach z realem, jaki z MMO "Guild Wars 2".... ;)
Simsy nie zabijają nic i nikogo (z wyjątkiem ryb), są poprawne politycznie ;) i ogólnie poprawne, jak nie dam złego charakteru, a nie daję, to są miłe, grzeczne, uprzejme, i bardzo socjalne. Wymarzone społeczeństwo... ;)
0 kudosTheCerbis   @   18:29, 13.01.2017
Jesteś starsza od Jackiego? No nie wiem...
0 kudosshuwar   @   18:42, 13.01.2017
Cytat: amdep50
to mi się robi lekko głupio, bo ja nie tylko od Waszych córek, ale i od Was jestem starsza - sądząc po wieku córek
A co w tym złego.

Ja tam się czuję wiecznie młody, w odpowiednim wieku do grania i spierania się z małolatami na MG ... choć już do emerytury już mi bliżej jak dalej Uśmiech Pokręcony
0 kudosJackieR3   @   19:55, 13.01.2017
No z tą emeryturą to Cię poniosło trochę.
0 kudosshuwar   @   20:19, 13.01.2017
Cytat: JackieR3
No z tą emeryturą to Cię poniosło trochę.
Miałem na myśli długość mojego życia Puszcza oko
0 kudosIgI123   @   20:31, 13.01.2017
Cytat: amdep50
Simsy nie zabijają nic i nikogo
A palenie, topienie i głodzenie ich na śmierć? No tak, to w sumie ja, psychopata robiłem, a nie Sim Simowi.
Dodaj Odpowiedź