The Sims 3: Po Zmroku (PC) - okladka

The Sims 3: Po Zmroku (PC)

Premiera:
26 października 2010
Premiera PL:
29 października 2010
Platformy:
Gatunek:
Symulacja
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (30)Gram (8)Ukończone (3)Kupię (2)

Opis The Sims 3: Po Zmroku (PC)
Raion @ 12:42 23.10.2011
Patryk "Raion"

Śr. długość gry: 93h 7min

+ czaswięcej

The Sims 3: Po Zmroku to trzeci z kolei dodatek do gry The Sims 3. Wiele czerpie on z rozszerzenia do poprzedniej odsłony serii - The Sims 2: Nocne Życie. Znów możemy wyruszyć w miasto, odwiedzić najlepsze kluby nocne, czy wspiąć się na szczyty sławy dzięki nowym karierom, które oferuje dodatek. Zostań celebrytą, aktorem lub zasłyń jako założyciel znanego zespołu i zdobywaj punkty osobowości. Jednakże cena sławy może być wyższa, niż to się wydaje.

Największych wielbicieli nocy na pewno zainteresuje możliwość wstąpienia do grona wampirów. Dodatek oferuje to i wiele innych rzeczy. Od karier i osobowości po multum nowych przedmiotów i apartamentów. Każdy fan serii znajdzie tu coś dla siebie i skutecznie wydłuży sobie rozgrywkę o kolejne godziny.


Wkład w encyklopedię mieli:   dabi132,
PEGI: Od 12 latZawiera przemocZawiera sceny erotyczneZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z The Sims 3: Po Zmroku (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMayila   @   15:52, 17.01.2012
Nowa okolica duża i ładna, choć mało w niej miejsca na wybudowanie własnych parceli. Są za to mieszkania. Celebryci mieszkają w willach na obrzeżach, jak wydają przyjęcie możemy pójść i je zepsuć ;]. Nocne kluby jakoś mnie nie przekonują, może dlatego, że w realu też nie przepadam za takim spędzaniem czasu. Natomiast bardzo podoba mi się możliwość zostania aktorem, reżyserem, wampirem, poznawanie osobistości i samemu stanie się nią, założenie własnego zespołu. Ogólnie fajny dodatek Uśmiech