The Sims 4: Przygoda w dżungli (PC)

ObserwujMam (2)Gram (2)Ukończone (0)Kupię (2)

Recenzja gry The Sims 4: Przygoda w dżungli (PC)


@ 14:27 09.04.2018
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Czy warto wybrać się na wakacje do dżungli?

Studio Maxis nie zwalnia tempa, czego efektem jest kolejny pakiet rozgrywki do The Sims 4. Tym razem twórcy zabierają nas na wyprawę do dżungli, dając nowe możliwości na spędzanie wolnego czasu. Czy warto wybrać się na tę wyprawę?

Rozszerzenie Przygoda w dżungli przynosi przede wszystkim nowy teren - region Selvadorada. Składa się on z kilku parceli, w których możemy zamieszkać na czas naszej wizyty w dżungli, niewielkiego targowiska oraz muzeum. Nie brakuje też oczywiście samej dżungli i tajemniczej świątyni.

Zanim jednak zaczniemy przedzierać się przez dżunglę, należy się wyposażyć w odpowiedni ekwipunek. Przydatna jest głównie maczeta, pozwalająca łatwiej przedzierać się przez kolejne pnącza, którą kupimy na wspomnianym ryneczku. W międzyczasie można wypić sobie też yerbe czy pogadać z wesołymi tubylcami.

Sama wyprawa w głąb dżungli nie jest przesadnie fascynująca i szybko okazuje się, że twórcy zmarnowali drzemiący w tym rozszerzeniu potencjał. Zwiedzanie lasów Selvadorady polega na rozwiązywaniu kilku banalnych zagadek, braniu udziału w powtarzalnych interakcjach i wykopywaniu reliktów. Te ostatnie często są śmieciami, ale niekiedy uda nam się dorwać coś cennego, co zabierzemy do domu lub sprzedamy z niezłym zyskiem. Sporadycznie odnajdziemy też skrzynię ze skarbami, zaś na końcu dżungli czeka na nas świątynia.

W niej natkniemy się na szereg prostych wyzwań, polegających m.in. na ustawianiu przełączników w odpowiedniej kolejności. Gdy nam się to uda, trafimy do kolejnych komnat. W ostatniej czeka nagroda w postaci jakiegoś mniej lub bardziej przydatnego artefaktu.

 


Screeny i filmy z The Sims 4: Przygoda w dżungli (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?