Problemy z grami

Problemy z Wiedźmin: Edycja Rozszerzona

● CD Projekt Red Studio ● 19.09.2008
Hej, niedawno kupiłem na steam'ie Wiedźmina i chciałem zmienić ustawienia, przez co nie da się nic zrobić
Przez przypadek zmieniłam rozmiar ekranu w grze, powiększył się do ogromniastych rozmiarów i nic nie mogę kliknąć bo opcja ze zmianą rozmiaru nawet się nie pokazuje. Nie mam zielonego pojęcia jak przywrócić dawny rozmiar ponieważ myszka mi nie sięga. PLS POMOCY
Zebrane zlecenia czy zadania poboczne nie wyświetlają się w menu zadań
Witam, mam dość spory problem. Kiedyś dawno temu grałam w Wieśka, ER. Wszystko fajnie, pięknie.. do czasu kiedy komputer odmówił współpracy.. Niedawno zakupiłam Wieśka, też w ER (białe tło okładki) i właśnie... Poziom trudności jest morderczy. Nie wiem co się dzieje, ale zwykli bandyci Salamandry w PROLOGU mają mnie na 3 hity.. A gram na łatwym. i tak, zaczynałam grę 3 razy dla pewności, czy aby na pewno zaznaczyłam łatwy. Obecnie jestem w akcie III, ale to już się robi niemożliwe do przejścia (dodam tylko, że zabić 4 ghule jest niesamowitym wyzwaniem, wymagającym kombinacji znaków i upicia Geralta eliksirami, o wywernach już nie będę mówić..) Pomocy.. Ta gra jest świetna, ale poziom trudności wykańcza.. Może mam jakiś trefny egzemplarz..? Wie ktoś, czy można zlikwidować ten "niemożliwy" poziom trudności?
Mam problem bo gdy przychodze na przyjęcie w karczmie nie ma Talara. Ukończyłem zadanie Po Nitce do kłębka i Wyzimski Łacznik, zabiłem Gellerta Bleinheima , dostałem nagrode od Siemki i nie ma on mi już nic do powiedzenia oprócz gadaniny o fistechu . Upiłem Leuvardena , gadałem ze wszystkimi na piętrze karczmy a Talara dalej tam nie ma i nie moge ruszyć z miejsca.