Problemy z grami

Problemy z Mount & Blade: Warband

● TaleWorlds ● 30.03.2010
Gram w M&B Warband z modem Prophesy of pendor w wersji 3.9.2 i mimo, że zmieniam wielkość bitwy - nic to nie daje. O ile nie jest to problem przy małych bitwach, to przy takich 250 wrogów lub więcej już jest ogromny. Nie ma "przerw" podczas bitwy więc trzeba np 600 przeciwników zabić w formie jednej bitwy. Innymi słowy nowi wrogowie pojawiają się dopóki nie wybije się wszystkich na jednym polu bitwy w jednym starciu. Nawet jak ustawię wielkość bitwy na np 40, to w starciu z armią 400 przeciwników wychodzi mi na pierwszy ogień 70 przeciwników. Zabijam 40 z nich i wychodzi kolejne 50... Zabijam kolejnych 60 to wychodzi kolejne 70 i tak do wyczerpania zapasów... Proszę o radę co zrobić żeby zlikwidować ten problem i z góry bardzo dziękuję
bawiłem sie NEO GK mode na własną ręke. pobrałem to i wkleiłem do folderu modules W M&B W ale z powodu że to był plik "native" to ten oryginalny wyciąłem i wkleiłem na pulpit. ten z modem odpaliłem ale nie działał więc go usunąłem i zamieniłem go z oryginalnym. włączyłem oryginalny "native" i poszedłem grać kampanię. po pewnym czasie chciałem zapisać grę ale w wiadomościach gry na czerwono pisało że " nie można zapisać stanu gry". ktoś wie jak to rozwiązać?
Nie mam pojecia co jest grane,pierwszy raz na swoim super nowym sprzecie odpala tą grę,problem jest taki że wcalej nie reaguje na nic gdy odpala,a jak jestem w menedżerze to widze że w tle jest włączona gra ale tak to nie odpala nic totalnie.
A więc mam taki problem.Gram w mound and blade od bardzo dawna i wszystko było ok.Wchodzę dzisiaj chcę wczytać zapis i wywala mnie z gry.Jeśli zacznę od nowa gra działa jak trzeba.Jak próbuję zapisać...wywala mnie.Próbowałem reinstalować grę ale to nic nie daję. Pomocy ! :(
Witam, mam poważny problem z M&B Warband. Oczywiście, pożal się Boże wersja Steam. W czym problem? Nie mogę go uruchomić! Wyskakuje mi problem z Microsoft Visual C++ i zaznaczam z góry NIE ODPALAM ŻĄDNEGO MODA! Nie mogę nawet okna otworzyć! Tego głównego menu z opcjami ustawień graficznych czy zmiany modułu! Czy ma ktoś jakiś pomysł co może być problemem? Oczywiście, reinstalacja, aktualizowanie sterowników ETC. ale problem wciąż nie został rozwiązany... PILNIE PROSZĘ O POMOC! Z góry dziękuję.

Problemy z Dark Souls II: Scholar of the First Sin

● From Software ● 02.04.2015
Witam. Mam gram w Dark Souls 2 Scholar of the First Sin na Steamie, w Zamku Drangleic w momencie gdzie po zabijaniu kamiennych strażników z włóczniami ich dusze są wchłaniane przez dużego kamiennego golema i on podnosi naczynie. Nie wszyscy kamienni strażnicy się odmieniają i nie mogę ich zabić żeby pójść dalej z rozgrywką, a przy trzecim miejscu z jednym golemem, ten który powinien uruchomić windę, nie ożywa żaden strażnik i nie nic zrobić. Pomocy !!
Kupiłem gre na steam wszystko w porządku odpala mi się tylko że gdy klikam "nowa gra' po chwili wyświetla mi się komunikat że zapisywanie gry nie powiodło się co mam z tym zrobić ?
Witam Ostatnio zakupiłem Dark Souls 2 na Steama Po pobraniu i zainstalowaniu wszystkiego zacząłem grać i po jakimś czasie kontroler przestał reagować, nie mogłem się poruszać ani obracać(również na klawiaturze) problem mija gdy zminimalizuje grę i wrócę. (Mam 64bitowego windowsa)
Problemów ciąg dalszy :-/. Koniec końców udało się zainstalować DS'a na moim PC. Jednak standardowo nie zakończyły się problemy z uruchomieniem gry. Aktualnie po uruchomieniu wbija mi się biały ekran i info że aplikacja przestała działać i podaje typ błędu (do przeczytania ponizej). Ktoś, coś z tego rozumie? Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH Nazwa aplikacji: DarkSoulsII.exe Wersja aplikacji: 1.0.2.0 Sygnatura czasowa aplikacji: 5534dc16 Nazwa modułu z błędem: DarkSoulsII.exe Wersja modułu z błędem: 1.0.2.0 Sygnatura czasowa modułu z błędem: 5534dc16 Kod wyjątku: c0000005 Przesunięcie wyjątku: 000000000095825b Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7601.2.1.0.256.48 Identyfikator ustawień regionalnych: 1045 Dodatkowe informacje 1: c765 Dodatkowe informacje 2: c7653596ee24303d161a713a96a65eee Dodatkowe informacje 3: 49e3 Dodatkowe informacje 4: 49e3ccaa347de0d8c00c51d85a70f98b
Podobno jak ktoś ma problem z softem to na 90% jest to febra ;-). Więc... Zakupiłem grę w wersji pudełkowej, etui zawierało dwie płyty. Płyta nr1 ok8,5GB Płyta nr2 4GB. Po włożeniu dysku pierwszego i uruchomieniu instalatora steam, wpisuje kod i natychmiast każe mi wrzucić dysk drugi. po wykonaniu czynności system pobiera z steam 120MB pliczek i stwierdza zakończenie instalacji. Oczywiście przy próbie uruchomienia gry steam stwierdza ze nic z tego bo brakuje pliku wykonawczego i odsyła do pomocy. Po wykonaniu zalecanych czynności nie ma poprawy. Po skopiowaniu płyt na dysk objawy są identyczne. Próba pobrania DS2 bezpośrednio z steam kończy się tym samym. Cenega na razie nie odpowiada, na forach takiego problemu nie znalazłem więc jestem w czarnej @%#&#@