Problemy z grami

Problemy z Wiedźmin: Edycja Rozszerzona

● CD Projekt Red Studio ● 19.09.2008
Hej, niedawno kupiłem na steam'ie Wiedźmina i chciałem zmienić ustawienia, przez co nie da się nic zrobić
Przez przypadek zmieniłam rozmiar ekranu w grze, powiększył się do ogromniastych rozmiarów i nic nie mogę kliknąć bo opcja ze zmianą rozmiaru nawet się nie pokazuje. Nie mam zielonego pojęcia jak przywrócić dawny rozmiar ponieważ myszka mi nie sięga. PLS POMOCY
Zebrane zlecenia czy zadania poboczne nie wyświetlają się w menu zadań
Zebrane zlecenia czy zadania poboczne nie wyświetlają się w menu zadań
Witam, kilka dni temu zakupiłam na steam trylogię wiedźmina (Wiedźmin 1: Edycja rozszerzona, Wiedźmin 2: Zabójcy królów - Edycja rozszerzona, Wiedźmin 3: Dziki Gon) 2 dni temu zainstalowałam Wieśka 1 i wczoraj zaczęłam grać. Doszłam do momentu otrzymania gromu i jaskółki od Vesemira i zapisałam grę pod drzwiami do Kaer Morhen po czym wyszłam z gry. Pierwszy problem polega na tym, że podczas cutscenek postacie się nie ruszają, obraz przechwytuje tak jakby tylko pierwsze ujęcie i do końca cutsceny stoi w miejscu, zmieniają się tylko napisy. Przykładowo w pierwszej cutscenie gdzie Geralt traci pamięć przez cały czas była widoczna jedynie brama, a wiem z let's play'ów, że potem jest ukazany jakiś las. Nie przełączyło się nawet kiedy mieli Geralta transportować do Kaer Morhen na wozie, cały czas ta brama. Tak samo w rozmowach z postaciami, jakby wgrał screena z gry. Drugim problemem jest, że dzisiaj po uruchomieniu gry nie mogę wczytać zapisu, a gra nie przechwytuje kursora myszki. Aby ją wyłączyć musiałam używać F4+alt. Ktoś, coś?

Problemy z The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition

● Bethesda Game Studios ● 28.10.2016
Witam! Otóż mam pewien problem ze Skrym SE. Mianowicie po zainstalowaniu go poprzez steama najpierw pojawia się komunikat, że Skyrim zaraz wykryje parametry karty graficznej czy jakoś tak, a później wyskakuje powiadomienie, że "Twoja karta graficzna nie została zidentyfikowana" mimo, że mam na laptopie dwie karty graficzne. Instalowałam też nowe sterowniki. Macie może jakieś pomysły co mogę w tym przypadku zrobić? Nic dotychczas nie pomagało....
Od jakiegoś czasu Skyrim nie daje się uruchomić. Po pokazaniu logo Bethesdy lub po wyświetleniu się menu głównego, gra wywala do pulpitu. Bez ostrzeżenia, bez żadnych komunikatów. W procesach także nie ma żadnych informacji. Próbowałem kilku sposobów: -wyłączyłem mody -przeinstalowałem grę i próbowałem uruchomić "na czysto", bez modów -próbowałem uruchamiać w zgodności Windows 7 (sposób znaleziony gdzieś w internecie) -zaktualizowałem sterowniki karty graficznej -próbowałem kombinować z rozdzielczością i innymi ustawieniami graficznymi -optymalizowałem grę w Geforce Experience -sprawdzałem spójność plików lokalnych w Steam Żadne z nich nie pomogło. Bardzo proszę o pomoc!
Wiem że trochę nie w tym miejscu piszę ( gram na ps4) ale nikt nie może mi pomóc:(. Mianowicie chciałam zostać wampirem, więc powiedziałam o tym Harkonowi a on nic . Stoi jak słup. Wczytałam się przed wejściem i jeszcze jaz z nim pogadałam, znowu się zaciął. Niestety w międzyczasie nadpisały mi się wszystkie autozapisy i nie mogę już się wczytać poza zamkiem do tego wszystko jest zamknięte i nie mogę wyjść. Nie mogę też wyjąć broni( Szkoda profilu bo już trzeci raz zaczynam od początku. Pomóżcie proszę!