Problemy z grami

Problemy z Dragon Age II

● BioWare Corporation ● 08.03.2011
Gdy próbuje uruchomić grę, Wyświetla się program od securoma i nie rejestruje gry, Jak rozwiązać ten problem, Gra oryginalna instalowana z płyty.
Witam, mam pewien problem z Dragon Age 2 , chciałem po raz kolejny przejście grę ale mam w niej straszne spadki fps, czego to może być przyczyną? Moja konfiguracja komputera to intel i5 4460, gtx960 oraz 16gb ram
Mam Dragon Age 2 na płycie i po instalacji i próbie aktywacji wyświetla się error. wie kto rozwiązać problem z uruchomieniem gry.
Witam. Wiem, że Dragon Age 2 to gra która wyszła bardzo dawno temu :) Ale postanowiłem sobie w nią pograć. Problem tkwi w tym, że mam do dyspozycji komputer z tylko 1 rdzeniowym procesorem :C a co się z tym wiąże, gra nie chce mi się zapisywać... Gdy samemu kliknę zapisz, pojawia się to kółeczko szare ale one nie znika nawet po długim czasie, a przy przenoszeniu się do lokacji, loading screen wgl nie znika. Nie ma takiej sytuacji jak wyłączę autozapis, i nie będę wgl zapisywał gry. No ale jak można spokojnie ją przejść nie zapisując? :/ Próbowałem zainstalować łatkę 1.01 ale ona nawet nie pomaga. Macie jeszcze jakieś pomysły na to żeby działało ;)?
Wiara to misja z dodatku do DAII, który dodaje nam bohatera - Sebastiana. Tak więc w misji mam nocą udać się na spotkanie z agentką - znaną z DA Lelianą. Sęk w tym, że jak dojdę do niej wykonam co trzeba włączają się cut scenki, przy których cały czas utykam, bo ładują się w wieczność... Macie na to jakiś patent?

Problemy z Forza Horizon 4

● Playground Games ● 02.10.2018
Zacznijmy od tego że gram na klawiaturze. Podczas jazdy gdy skręcam normalnie raz drugi trzeci, nagle gdy chcę skręcić, kierownica w grze nie reaguje. Przez około 2 sekundy jadę prosto (wtedy już po drzewach i murkach) i po tych 2 sekundach kierownica dopiero skręca. Dodam że nie jest to problem związany z moim sprzętem, gdyż w innych grach wszystko chodzi bez zarzutu.
jakiś czas temu miałem sytuacje że nie chciało mnie zalogować na xbox live i nie mogłem zagrać w forze. po około 6 godzinach już tego problemu nie było ..natomiast wszystkie dodatki były nieaktywne w tym VIP przez co usunęło mi dom za vipa a w statystykach i tak było napisane 12/12 po naprawieniu błędu z vipem i kupnem domu po raz drugi naliczyło mi 13/12... mam nadzieje że jest jakaś możliwość naprawy tego bo brzydko to wygląda
Cześć, problem polega na tym, że po ustawieniu jakichkolwiek parametrów graficznych od ultra po niskie gra ciągle się zawiesza po około 5 min... 3 część tej serii działa bez problemu, a tutaj odkąd kupiłem zrobiłem sam "samouczek" wybrałem samochód i od tej pory nie mogę nic więcej zrobić, bo co gdzieś podjadę, czy po prostu pojeżdżę lub zostawię w miejscu na te 5 min gra się zawiesi i nic się nie dzieje... Ogólnie tak z innej beczki to mam też drugi problem, mianowicie głos w grze jest zajebiście cicho, a jakiekolwiek catscenki mają normalną głośność, o co chodzi?
nie mogę zapisać gry. zadziałało tylko raz :( co mam zrobić? Usunięcie i pobranie ponownie pomoże? czy postęp po usunięciu się zapisze ?
Witam Mam taki problem że chce wystawić samochód w domu aukcyjnym np za 1mln ale mogę dać max 300tys.... najlepsze jest to że są wystawione takie same nawet za ponad milion... Wie ktoś jak to przeskoczyć ?