Strona główna » Nowinki ze świata » Podgląd tematu
Take-Two chce mikrotransakcje we wszystkich swoich grach - komentarze

Offline
dabi132 //grupa Stowarzyszenie Płatnych Morderców » [ Punisher (exp. 7262 / 10800) lvl 13 ]1 kudos
W złym kierunku to zmierza. W pewnym momencie dojdzie do czegoś takiego, że w singlu wprowadzane będą płatne bronie, aż w końcu aby przejść jakąś misję będziemy zmuszeni kupić jakieś ulepszenie. Wszystko jest wprowadzane powoli i wydawcy obserwują zachowanie graczy na ile mogą zaszaleć z mikrotransakcjami.

Offline
guy_fawkes //grupa Stara Gwardia » [ Final Hamster (exp. 6432 / 7200) lvl 12 ]0 kudos
Mikrotransakcje są przemycane do singlowych gier od dłuższego czasu, bo ktoś obrotny słusznie zauważył, że problemem dzisiejszego gracza nie jest brak pieniędzy, tylko czasu. Ja przeznaczam na granie dużo mniejszą ilość, niż kiedyś, ale mimo to nie mam żadnego zamiaru dopłacać gdziekolwiek. Nie po to siłuję się SE starymi grami, by potem jak gdyby nigdy nic się poddać w nowości i rzucić prawdziwym złotem.

Offline
Guilder //grupa Mieszczanie » [ Knecht (exp. 1034 / 2000) lvl 10 ]0 kudos
GTA, Mafia, Tropico, Bioshock, Spec Ops: The Line, Borderlands, Max Payne, XCOM. To tylko niektóre gry lub serie gier, które były wydane przez tę firmę. Można się więc spodziewać, że ewentualne sequele tych ciekawych gier będą zarażone tą nieszczęsną plagą. Szlag by to trafił...

Offline
Bubtownik //grupa Wojownicy RPG  (ostrzeżono 1 raz!) » [ Pomiot (exp. 251 / 400) lvl 7 ]0 kudos
Cytat: dabi132
W złym kierunku to zmierza. W pewnym momencie dojdzie do czegoś takiego, że w singlu wprowadzane będą płatne bronie, aż w końcu aby przejść jakąś misję będziemy zmuszeni kupić jakieś ulepszenie . Wszystko jest wprowadzane powoli i wydawcy obserwują zachowanie graczy na ile mogą zaszaleć z mikrotransakcjami.


W tym momencie nie miałbym żadnych, ale to absolutnie żadnych oporów przed piraceniem gier.

Offline
TheCerbis //grupa Legendarni Growi » [ Obywatel 2016 ]1 kudos
Cytat: IgI123
A ja nie rozumiem o co cały raban podnosicie. Przecież nikt nie każe stosować singlowych mikrotransakcji.
Igiaszu, jak możesz... Sam fakt, że będą/są jest powodem do oburzenia, mówię poważnie. Chyba wolałbyś dostać dodatek do gry na miarę Nocy Kruka, niż wydawać tyle samo pieniędzy na przedmioty czy walutę w grze jednoosobowej? I tak znajdą się osoby, które będą z tego korzystały, to jasne. A skoro tak, to nic nie powstrzyma kolejnych producentów przed wprowadzaniem takich zabiegów i to coraz bardziej nachalnie. Nie o to chodziło w kampaniach dla pojedynczego gracza.

Liczba czytelników: 460109, z czego dziś dołączyło: 21.
Czytelnicy założyli 45951 wątków oraz napisali 630854 postów.