Get Even (XBOXONE) - okladka

Get Even (XBOXONE)

Premiera:
23 czerwca 2017
Premiera PL:
23 czerwca 2017
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Get Even (XBOXONE)
B92 @ 14:28 08.01.2014
Bartłomiej "B92" Koczenasz
Mam na imię Bartek urodziłem się w 1992 roku, stąd mój nick B92. Chodzę do III klasy liceum ogólnokształcącego o profilu matematyczno-informatyczno-fizycznym. Interesuję się sportem, głównie piłką nożną (Chelsea Londyn) oraz grami i sprzętem komputerowym. Słucham rocka, punk i muzyki "z radia", ulubiony zespół to Linkin Park. Jeśli chodzi o filmy to oglądam wszystko co dobre, moim ulubionym filmem jest Gladiator. Wcześniej byłem redaktorem naczelnym portalu GameRAR.pl i redaktorem Tawerny Gier.

Śr. długość gry: 9h 0min

+ czaswięcej

Get Even to kolejna strzelanka w dorobku polskiego studia The Farm 51. Tytuł, w odróżnieniu od reszty produkcji tego typu, miesza w jedną całość tryby single i multiplayer.

Historia obserwowana jest z perspektywy dwóch walczących ze sobą bohaterów. Fabuła nie jest przedstawiana przez następujące po sobie scenki przerywnikowe, lecz przez eksplorację świata, w którym znajdują się rożne wskazówki i wyjaśnienia.

Jednym z ciekawszych elementów Get Even jest multiplayer, który ingeruje w tryb dla jednego gracza. W dowolnym momencie zabawy do rozgrywki może dołączyć inna osoba, która przejmuje kontrolę nad postacią sterowaną chwilę wcześniej przez SI. Wiąże się to z nieprzewidywalnością gry i większym wyzwaniem. Dodatkowo podczas walki wykorzystuje się smartfony, które przyczepia się do broni i wykorzystuje jako ekran, którym można monitorować pomieszczenie znajdujące się za ścianą (ruchoma lufa karabinu).

Produkcja charakteryzuje się fotorealistyczną oprawą graficzną, opartą na skanach rzeczywistych miejsc i postaci. W związku z tym, wszystko, co widzimy podczas rozgrywki, istnieje także w prawdziwym świecie.

Screeny i filmy z Get Even (XBOXONE)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?