Ancestors Legacy (PC) - okladka

Ancestors Legacy (PC)

Premiera:
22 maja 2018
Premiera PL:
22 maja 2018
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna
Język:
- napisy
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (5)Gram (2)Ukończone (0)Kupię (2)

Opis Ancestors Legacy (PC)
Kawira @ 11:27 09.08.2017
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Ancestors Legacy to RTS osadzony w czasach X-XII wieku. Za projekt odpowiada rodzime studio Destructive Creations znane za sprawą kontrowersyjnego Hatred.

Rozgrywka operuje schematem charakterystycznym dla gatunku łącząc wydobywanie i rozbudowę bazy wraz z bitwami na poziomie oddziałów. Ancestors stawia jednak duży nacisk na taktykę oferując wykorzystanie przewagi terenu, doświadczenia jednostek czy ich morale. Ponadto gracze mogą wskoczyć w skórę własnych wojowników własnoręcznie zmieniając przebieg bitwy. Pokierować można czterema stronami konfliktu w kampanii dla jednego gracza oraz potyczkach sieciowych.

Całość napędza silnik Unreal Tournament, a warstwa graficzna skupia się na autentyczności armii z okresu wczesnego średniowiecza. Tytuł oferuje wsparcie nie tylko dla myszki + klawiatury, ale również gamepadów.

Wymagania: Twórcy gry Ancestors Legacy ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 18 lat
Screeny i filmy z Ancestors Legacy (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?