Battlefield 4: Wojna na Morzu (PC) - okladka

Battlefield 4: Wojna na Morzu (PC)

Premiera:
01 kwietnia 2014
Premiera PL:
01 kwietnia 2014
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka / Akcja
Język:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (10)Gram (2)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Battlefield 4: Wojna na Morzu (PC)
Dirian @ 11:55 01.03.2014
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: 100h 10min

+ czaswięcej

Battlefield 4: Wojna na Morzu to kolejny dodatek do Battlefield 4 - strzelanki sieciowej, stworzonej przez studio DICE, a wydanej przez Electronic Arts. DLC, podobnie jak pozostałe, pobrać można z sieci za sprawą usługi Origin, ewentualnie dzięki PlayStation Network, tudzież Xbox Live.

Rozszerzenie przynosi ze sobą cztery zupełnie nowe mapy do starć sieciowych - Lost Islands, Wave Breaker, Nansha Strike oraz Operation Mortar. Każda przeznaczona jest głównie do bitew na morzu, na czym skupia się tematyka rozszerzenia. Jedna z nich, a konkretniej Nansha Strike, to największa morska lokacja w historii serii.

Oprócz nowych terenów działań, DICE oferuje graczom kilka dodatkowych broni, gadżetów oraz zupełnie nowy pojazd - dynamiczny poduszkowiec. Ponadto pojawia się tryb Titan Mode, znany z Battlefield 2142, oraz Carrier Assault. Pierwszy z wymienionych polega na zdobywaniu pokładu lotniskowca. Z grupą żołnierzy należy się wedrzeć na pokład, dotrzeć do panelu kontrolnego i przejąć sterowanie. Jeśli chodzi o drugi model rozgrywki, to w nim po prostu mamy za zadanie atakowanie lotniskowca. Nie musimy go przejmować.

Battlefield 4: Wojna na Morzu działa na silniku z pierwowzoru, a zatem oferuje bardzo ładną, pełną szczegółów oprawę wizualną.


Wkład w encyklopedię mieli:   Dirian,
PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny i filmy z Battlefield 4: Wojna na Morzu (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?