SpecForce w sklepach!

Firma Techland informuje, że gra SpecForce jest już w sklepach na terenie całej Polski. Oddziały specjalne przyszłości dostępne są w cenie 69,90 PLN.

@ 04.07.2006, 15:45
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc


Firma Techland informuje, że gra SpecForce jest już w sklepach na terenie całej Polski. Oddziały specjalne przyszłości dostępne są w cenie 69,90 PLN.W SpecForce, gracz wciela się w członka elitarnych sił szybkiego reagowania. Akcja gry rozgrywa się jednak w dalekiej przyszłości. Pewne zadania, z którymi zwykle zmagają się współczesne oddziały specjalne przeniesione zostały w zupełnie inny wymiar. Era ekspansji wszechśwata i gwałtowny rozwój technologiczny ludzkości, to krótki zarys przyszłości opisywany w SpecForce.

Twórcy chcąc osiągnąć odpowiedni poziom realizmu, przy jednoczesnym zachowaniu formy SciFi starali się odejść od wyznaczników futuryzmu. Technologie przyszłości są tutaj stonowane. Przy ich projektowaniu wzorowano się na współczesnym wyposażeniu jednostek specjalnych, a główny nacisk położono na ich użyteczność.
Tryb multiplayer w SpecForce to różne typy grywalności. Uzyskano to dzięki wyposażeniu gracza w Pancerz Wspomagający. Wykorzystywanie jego systemów wprowadza do gry dodatkowy element taktyczny. Mapy rozgrywki multiplayerowej stworzono przy współpracy z popularnymi klanami gier sieciowych.

Sprawdź także:
Chrome: SpecForce

Chrome: SpecForce

Premiera: 27 maja 2005
PC

SpecForce to Sci-Fi FPP shooter osadzony w przyszłości, kiedy zjednoczona w Federację ludzkość zaczyna kolonizować kolejne układy planetarne w poszukiwaniu zasobów natura...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?