Zapowiedziano Fallout S.P.E.C.I.A.L. Anthology, premiera na PC w kwietniu

Jeśli zdecydujecie się na pudełkowe wydanie Fallout S.P.E.C.I.A.L. Anthology, otrzymacie mini-głowicę nuklearną.

@ 20.02.2024, 12:33
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Zapowiedziano Fallout S.P.E.C.I.A.L. Anthology, premiera na PC w kwietniu

Jeśli kiedykolwiek chcieliście wejść w posiadanie wszystkich wydanych do tej pory gier z serii Fallout, to mamy dobre wieści. Bethesda, ze względu na zbliżającą się premierę serialu, postanowiła wypuścić na rynek specjalną antologię. Zwie się ona Fallout S.P.E.C.I.A.L. Anthology, a jej premierę zaplanowano na 11 kwietnia. Dostępne będzie też wydanie pudełkowe.

W skład zestawu Fallout S.P.E.C.I.A.L. Anthology wchodzą Fallout 1, Fallout 2, Fallout Tactics: Brotherhood of Steel, Fallout 3: Game of the Year Edition, Fallout: New Vegas - Ultimate Edition, Fallout 4: Game of the Year Edition oraz Fallout 76. W antologii nie ma niestety żadnych pudełkowych wydań gier, a zamiast tego zdecydowano się na karty S.P.E.C.I.A.L. z różnymi statystykami, zawierającymi kody umożliwiające pobranie poszczególnych tytułów.

Z drugiej strony, wydawca postanowił dołożyć do zestawu pojemnik mini-nuke dla kolekcjonerów, więc zawsze będzie to jakimś - mimo że niewielkim - pocieszeniem. Zamówienia przedpremierowe na kolekcję możecie składać już teraz, choć na razie tylko w sklepie Bethesdy.

Jeśli chodzi o serial Fallout, o którym wspomniałem wcześniej, jego pierwszy odcinek pojawi się na Amazon Prime TV w dniu 12 kwietnia. Kolejne odcinki debiutować będą w tygodniowych interwałach.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   13:19, 20.02.2024
Poza Fallout 76 to wszystkie części mam. Uśmiech No i tej głowicy nuklearnej nie mam. Smutny
1 kudosMicMus123456789   @   16:31, 20.02.2024
Taa, jeśli mnie pamięć nie myli to już kiedyś taki zestaw wypuszczono dokładnie w tym samym opakowaniu, teraz tylko chyba dorzucili czwórkę i 76 choć nie pamiętam czy już w poprzednim wydaniu była czwórka.
0 kudosTheCerbis   @   18:26, 20.02.2024
Już było i chyba z płytami... Nawet kartonik na "czwórkę" dali wtedy. Szkoda, że w tym wydaniu nie ma jednego klucza na całą antologię, tak jak w TES Anthology.
0 kudosBarbarella.   @   18:35, 20.02.2024
Ważne żeby atomówka działała to można sobie we własnym mieście zrobić krajobraz fallouta. Szczęśliwy
0 kudosdabi132   @   12:59, 21.02.2024
Jeszcze żeby dali te Fallouty na płytkach, nie mówi, że wszystkie, ale chociaż od pierwszej do New Vegas. To już lepiej dołożyć i kupić poprzednie wydanie używane. Todd Howard chyba bardzo potrzebuje pieniążków.
Dodaj Odpowiedź