S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl, Forza Motorsport oraz Towerborne będą grywalne podczas Gamescomu?

Xbox przygotowuje się do targów Gamescom, które odbędą się pod koniec sierpnia. Jeśli planujecie się na nich pojawić, być może będziecie w stanie sprawdzić szereg wyczekiwanych od dawna tytułów.

@ 01.08.2023, 12:22
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox x/s

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl, Forza Motorsport oraz Towerborne będą grywalne podczas Gamescomu?

Microsoft potwierdził jakiś czas temu, że pojawi się na targach Gamescom i prezentować będzie gry, mające zadebiutować na konsolach Xbox. Ekspozycja spółki ma być podobno ogromna - tak przynajmniej twierdzi ekipa Insider Gaming, która rozmawiała z osobami bliskimi tematowi.

Z publikacji przygotowanej przez wspomnianą redakcję dowiadujemy się, że na targach prawdopodobnie dostępne będą grywalne wersje Forza Motorsport, S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl oraz Towerborne. Każdy projekt będzie dostępny nie tylko w strefie biznesowej, ale przede wszystkim w obszarze dostępnym dla graczy.

Jeśli chodzi o strefę biznesową, to prawdopodobnie dojdzie w niej do rozmaitych prezentacji, a dzięki temu na świat wypłyną szczegóły na temat każdego ze wspomnianych projektów. Forza Motorsport to najbliższy z nich, albowiem jego premierę zaplanowano na 10 października. S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl oraz Towerborne nie mają jeszcze terminów wydania.

Gamescom zaplanowano pomiędzy 23, a 27 sierpnia. Dzień przed startem targów odbędzie się Gamescom Opening Night Live, czyli specjalna transmisja, w trakcie której na pewno poznamy sporo szczegółów na temat nadchodzących tytułów.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?