Znamy datę premiery System Shock Remake na PC

Wiemy kiedy System Shock Remake trafi na komputery osobiste.

@ 14.03.2023, 14:01
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc

Znamy datę premiery System Shock Remake na PC

Ogłoszono datę premiery remake'u klasycznej gry komputerowej System Shock sprzed wielu lat. Projekt, nad którym pracuje Nightdive Studios, zostanie wydany na PC w dniu 30 maja.

W planach są również konsolowe wersje gry, ale nie podano jeszcze daty premiery. Konsolowe warianty System Shock zostaną wydane na PS4, PS5, Xboksach One oraz Xboksach Series S/X w odpowiednim czasie - poinformowało studio. Więcej szczegółów na ten temat mamy otrzymać wkrótce.

System Shock został pierwotnie opracowany przez Looking Glass Studios w 1994 roku. Wyreżyserowany przez Douga Churcha i wyprodukowany przez Warrena Spectora, Był to bardzo wpływowy tytuł, który zainspirował gry takie, jak Bioshock i Prey, oba uważane są za jego duchowych następców.

Producent przedsięwzięcia, Warren Spector, stworzył ponadto takie hity, jak Deus Ex i Thief: Deadly Shadows. W zeszłym roku Nightdive Studios wyjaśniło status długo zaginionego System Shock 3, twierdząc, że od wydawcy, chińskiej firmy Tencent zależy, czy kontynuacja w ogóle zostanie stworzona.


Sprawdź także:
System Shock Remake

System Shock Remake

Premiera: 30 maja 2023
PC, XBOX ONE, PS4

System Shock Reboot to w pełni odświeżona wersja oryginalnego System Shocka z 1994 roku. Tytuł otrzymał zupełnie nowy silnik grafiki - Unity - a także w pełni przerobione...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   10:45, 15.03.2023
Ha. Będę miała klasyka zaliczonego. I po to się powinno robić remaki.