Kolejne State of Play już w czwartek; ujrzymy gameplay Suicide Squad: Kill the Justice League

W trakcie nadchodzącego State of Play mamy zobaczyć pierwszą prezentację gameplayu z Suicide Squad: Kill the Justice League.

@ 22.02.2023, 09:34
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, ps5

Kolejne State of Play już w czwartek; ujrzymy gameplay Suicide Squad: Kill the Justice League

Czekacie z niecierpliwością na kolejną transmisję z cyklu State of Play? Jeśli tak, to mamy dobre wieści. Wydarzenie zaplanowano na najbliższy czwartek, 23 lutego, na godzinę 22:00 czasu polskiego. Impreza zapowiada się całkiem ciekawie.

Z tego, co ujawniono na japońskim blogu PlayStation, kolejne State of Play trwać będzie około 45 minut. Podczas transmisji zobaczymy sporo nowych materiałów oraz informacji. Mamy ujrzeć m.in. aż 16 nowych zwiastunów, tudzież gameplayów z gier zapowiedzianych na PS4, PS5 oraz PS VR2.

Jednym z promowanych tytułów ma być najnowsze dzieło studia Rocksteady, czyli Suicide Squad: Kill the Justice League. Premiera gry ma mieć miejsce w maju, a podczas czwartkowego State of Play zobaczymy aż 15 minut rozgrywki - pierwszy raz twórcy ją zaprezentują.

Co jeszcze jest w planach? Sony na pewno skupi się też na PlayStation VR2, którego premiera ma miejsce dziś. Jeśli chodzi o inne projekty Japończyków, na razie niczego nie potwierdzono. Jak tylko pojawią się jakieś nowe informacje, będziemy Wam je przekazywać na bieżąco.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbalic87   @   13:25, 22.02.2023
O jaaa ! 15 minutowy gameplay z Suicide Squad: Kill the Justice League Szczęśliwy
To mój drugi obok redfall najbardziej oczekiwany majowy tytuł Uśmiech
0 kudosMicMus123456789   @   16:55, 22.02.2023
Suicide Squad nie czekam, ale chętnie zobaczę gameplay, chętnie też przekonam się co Sony szykuje dla VR2 Uśmiech