Zobaczcie scenę z samolotu z filmu Uncharted

Film Uncharted zbliża się do premiery, dzisiaj możecie zobaczyć jedną ze scen w samolocie.

@ 06.01.2022, 11:32
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
inne

Zobaczcie scenę z samolotu z filmu Uncharted

Sony udostępniło rozszerzone spojrzenie na scenę z samolotu transportowego, które możecie obejrzeć poniżej. Film Uncharted jest już coraz bliżej swojej kinowej premiery.

Jak widać, jako Nathan Drake, Tom Holland zostaje wypchnięty z samolotu transportowego i robi, co w jego mocy, aby wspiąć się z powrotem przez zestaw powiązanych ze sobą skrzyń ładunkowych zwisających z maszyny. Nie tylko musi zmagać się z wiatrem i zwisającymi pudełkami, ale także ostrzałem wroga. Oczywiście wraca do samolotu, ale wtedy Mercedes przechowywany w ładowni pędzi w jego stronę i mężczyzna ponownie zostaje wypchnięty z samolotu.

Przedstawiany jako prequel gier, film Uncharted przedstawia historię o tym, jak Nathan Drake spotkał się i zaprzyjaźnił z Sullym, a także o tym, jak Drake staje się poszukiwaczem skarbów, odkrywając jedną z największych tajemnic historii, która obejmuje cały świat.

Film Uncharted przygotowany był od dawna. Pracowano nad nim wiele lat, stracił wielu reżyserów, wiele elementów zostało przerobionych oraz przepisanych. Koniec końców nadejdzie 18 lutego, wyłącznie w kinach, w filmie występują także Antonio Banderas, Mark Wahlberg, Tati Gabrielle (The 100), Sophia Ali (The Wilds, Grey's Anatomy).


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   12:59, 07.01.2022
Scena luźno inspirowana jednym z wydarzeń z Uncharted 3 Puszcza oko
0 kudosBarbarella.   @   22:20, 07.01.2022
Eee no , taka spoilerowata scena. Poirytowany No niby wiem że nic nie wyjaśnia ale podczas takiej dramatycznej sceny w kinie będę mogła się iść spokojnie wysikać. Zdziwiony Jeszcze parę takich scen wypuszczą i nie będę musiała tego oglądać. Uśmiech