Konkurs dla fanów gry S.K.I.L.L.: Special Force 2 - szczegółyWraz z firmą Gameforge przygotowaliśmy konkurs dla wszystkich fanów gry S.K.I.L.L.: Special Force 2. Darmowego shootera, w którym obecnie organizowane są rozgrywki e-sportowe Allstars Cup 2013. Fundatorem nagród niniejszego konkursu jest firma ROCCAT - wiodący producent sprzętu dla gracz. Żeby wziąć udział i mieć szansę na zwycięstwo wystarczy posiadać konto w portalu MiastoGier.pl i w ciągu trwania konkursu odpowiedzieć na pojawiające się w określonym czasie pytania. Następnie, po zakończeniu konkursu, wybierzemy trzech zwycięzców, którzy otrzymają sprzęt firmy ROCCAT.
Nagrody:

1. miejsce: klawiatura ROCCAT Isku FX:
2. miejsce: myszka ROCCAT Kone Pure Color Blue:
3. miejsce: headset ROCCAT Kulo 7.1:
Opis gry:

S.K.I.L.L.: Special Force 2 to strzelanka sieciowa, stworzona na silniku Unreal Engine 3 przez studio Dragonfly. Jej wydania podjęła się natomiast firma GameForge. Produkcja jest przedstawicielem gatunku free2play, a w związku z tym rozgrywka jest całkowicie darmowa. Tytuł można pobrać ze strony wydawcy, a do rozpoczęcia rozgrywki konieczna jest tylko i wyłącznie rejestracja.

Jeśli chodzi o założenia, to najważniejszym elementem zabawy jest oczywiście współpraca pomiędzy członkami walczących ze sobą drużyn. W każdej ekipie znaleźć się może maksymalnie 8 graczy, a to oznacza, że łącznie, na jednej mapie biega nawet 16 osób. Ścierają się one korzystając z kilku odmiennych trybów zabawy, takich jak Deathmatch, Survival, czy Escape... (więcej)

Zasady udziału:

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć w sumie na 3 pytania, które pojawią się nie wcześniej, niż w określonym przez redakcję terminie. Każde pytanie zostało określone jednym, dodatkowym warunkiem, w tym przypadku, aby udzielić odpowiedzi, konieczne jest zebranie odpowiedniej liczby punktów. Licznik potrzebnej puli pokazywany jest bezustannie w belce konkursowej, a kiedy dany gracz osiągnie potrzebną liczbę, będzie w stanie wpisać odpowiedź na wyświetlane pytanie. Lista poprawnych odpowiedzi, jak również zestaw zwycięzców zostaną opublikowane po zakończeniu konkursu. O wygranej decyduje liczba poprawnych odpowiedzi, jak również czas ich udzielania. Tak więc, im szybciej, tym lepiej!


Podsumowanie zasad:

* otrzymujecie 3 pytania, na przestrzeni 7 dni;
* pytania wymagają nie tylko odpowiedzi, ale również odpowiedniej liczby punktów;
* punkty zdobywacie po prostu za odwiedzanie portalu;
* zwycięzcy zostaną ukazani po zakończeniu konkursu;
* o wygranej decyduje liczba poprawnych odpowiedzi oraz szybkość ich udzielania.