Wakacyjny konkurs z GIGABYTE - szczegóły

Firma GIGABYTE i Redakcja portalu MiastoGier.pl zapraszają do udziału w konkursie wakacyjnym. Specjalnie dla Was do wygrania mamy wspaniałe nagrody, wśród których są dwie płyty główne opracowane przez firmę GIGABYTE, gra Diablo III, jak również zestawy gadżetów.

Nagrody:

1. miejsce: płyta główna GIGABYTE GA-Z77X-D3H;
2. miejsce: płyta główna GIGABYTE GA-B75M-D3V;
3. miejsce: gra Diablo III oraz zestaw gadżetów od firmy GIGABYTE;
4. miejsce: zestaw gadżetów od firmy GIGABYTE;
5. miejsce: zestaw gadżetów od firmy GIGABYTE;
6. miejsce: zestaw gadżetów od firmy GIGABYTE;GA-Z77-D3H
GA-Z77-D3H


GA-Z77-D3H to model, który doskonale sprawdzi się w roli nowoczesnej, a przy tym ekonomicznej platformy o wszechstronnym zastosowaniu. Dużą zaletą tej płyty jest z pewnością optymalny stosunek jakości do ceny. Płyta posiada natywne wsparcie dla PCI Express 3.0, USB 3.0 oraz SATA 3. Została wyposażona w 4 sloty dla dwukanałowych pamięci DDR3, złącze PCI-Express x16, 16 złączy USB (w tym 6 superszybkich USB 3.0) i 6 złączy SATA (2 SATA 2 + 4 SATA 3). Dodatkowo, GA-Z77-D3H posiada wbudowane złącze mSATA, pozwalające na podłączenie dysku SSD oraz wykorzystanie możliwości oferowanych przez technologię Intel® Smart Response. Konstrukcję wyposażono także w zestaw wyjść graficznych: HDMI, DVI oraz RGB. Płyta została wykonana w pełnym formacie ATX, co zapewnia szerokie możliwości rozbudowy systemu PC zbudowanego z zastosowaniem tej platformy.GA-B75M-D3V
GA-B75M-D3V


Płyta główna GIGABYTE GA-B75M-D3V to konstrukcja przeznaczona przede wszystkim dla osób ceniących sobie wysokie możliwości za rozsądną cenę. Płyta najlepiej posłuży do pracy oraz jako multimedialne centrum rozrywki. Dzięki niewielkim rozmiarom (mATX) zmieści się w niewielkiej obudowie komputera. Płyta powstała w oparciu o najnowszy chipset Intel B75, dla podstawki procesorowej LGA 1155. Platforma obsługuje zarówno procesory Intel drugiej (Sandy Bridge), jak i trzeciej generacji (Ivy Bridge). GA-B75M-D3V posiada natywne wsparcie dla PCIe 3.0, SATA 3 oraz USB 3.0. Została wyposażona w wyjścia graficzne DVI i RGB, 8 kanałową kartę audio HD ALC887 oraz kartę sieciową Realtek 8111F GbE. Dodatkowo płyta wspiera szereg funkcji Intel Small Business Advantage, ułatwiających zarządzanie stacją roboczą.


Diablo IIIDiablo IIIDiablo IIIZasady zabawy:

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć w sumie na 30 pytań, które pojawią się nie wcześniej, niż w określonym przez redakcję terminie. Dodatkowo, każde pytanie zostało określone jednym, dodatkowym warunkiem, w tym przypadku, aby udzielić odpowiedzi, konieczne jest zebranie odpowiedniej liczby punktów. Licznik potrzebnej puli wyświetlany jest bezustannie w belce konkursowej, a kiedy dany gracz osiągnie potrzebną liczbę, będzie w stanie wpisać odpowiedź na wyświetlane pytanie. Lista poprawnych odpowiedzi, jak również zestaw zwycięzców zostaną opublikowane po zakończeniu konkursu. O wygranej decyduje liczba poprawnych odpowiedzi, jak również czas ich udzielania. Tak więc, im szybciej, tym lepiej!

Podsumowując zasady:
* otrzymujecie 30 pytań, na przestrzeni 30 dni;
* pytania wymagają nie tylko odpowiedzi, ale również odpowiedniej liczby punktów;
* punkty zdobywacie po prostu za odwiedzanie portalu;
* zwycięzcy zostaną ukazani po zakończeniu konkursu;
* o wygranej decyduje liczba poprawnych odpowiedzi oraz szybkość ich udzielania;

Sponsorem nagród w konkursie jest firma GIGABYTE - wiodący producent płyt głównych.


GIGABYTE