Gamingowe Szaleństwo z GIGABYTE - etap 2 - szczegóły


Gamingowe Szaleństwo z GIGABYTE - etap 2!


Wraz z firmą GIGABYTE przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy konkurs. Potrwa on trzy miesiące, a w tym czasie będziecie mogli zgarnąć aż trzy wyjątkowe płyty główne dla Waszych komputerów, jak również garść gadżetów. Poniżej drugi etap konkursu. Pierwszy zaś znajdziecie tutaj.

Gamingowe Szaleństwo z GIGABYTE potrwa trzy miesiące. W każdym będziecie mogli zdobyć jedną płytę główną, a żeby to zrobić musicie być zalogowanym w portalu i odpowiedzieć na kilka prostych pytań zamkniętych oraz jedno otwarte. Pytania będą pojawiać się w określonym przez redakcję terminie, a w związku z tym, regularnie odwiedzajcie portal, jeśli chcecie zwyciężyć. Co istotne, aby zobaczyć pytanie, musicie także posiadać odpowiednią liczbę punktów, wyświetlanych cały czas na belce konkursowej. Jej treść pojawi się dopiero po zalogowaniu do portalu.

Nagrody:

Grudzień 2014 [etap zakończony]:

1 miejsce: Płyta główna GIGABYTE Z97X-Gaming 3;
2 miejsce: Gadżety firmy GIGABYTE;
3 miejsce: Gadżety firmy GIGABYTE;

Styczeń 2015:

1 miejsce: Płyta główna GIGABYTE Z97X-Gaming 5;
2 miejsce: Gadżety firmy GIGABYTE;
3 miejsce: Gadżety firmy GIGABYTE;

Luty 2015:

1 miejsce: Płyta główna GIGABYTE ******************;
2 miejsce: Gadżety firmy GIGABYTE;
3 miejsce: Gadżety firmy GIGABYTE;


Druga nagroda główna to płyta GIGABYTE Z97X-Gaming 5:Zasady udziału:

Aby wziąć udział w konkursie należy być zalogowanym w portalu i odpowiedzieć w sumie na 5 pytań, które pojawią się nie wcześniej, niż w określonym przez redakcję terminie (o losowo wybranej przez nasz system godzinie). Każde pytanie zostało określone jednym, dodatkowym warunkiem, w tym przypadku, aby udzielić odpowiedzi, konieczne jest zebranie odpowiedniej liczby punktów. Licznik potrzebnej puli pokazywany jest bezustannie w belce konkursowej, a kiedy dany gracz osiągnie potrzebną liczbę, będzie w stanie wpisać odpowiedź na wyświetlane pytanie. Lista poprawnych odpowiedzi, jak również zestaw zwycięzców zostaną opublikowane po zakończeniu każdego, miesięcznego etapu konkursu. Następnie, na koniec 3-ciego miesiąca konkursu, pojawi się na głównej stronie anonsującej konkurs, lista wszystkich zwycięzców. O wygranej decyduje liczba poprawnych odpowiedzi, jak również czas ich udzielania. Tak więc, im szybciej, tym lepiej! W przypadku pytań otwartych jury złożone z redakcji wybierze najlepsze odpowiedzi. Co ważne, osoby, które zwyciężyły w jakimkolwiek z etapów nie mogą brać w kolejnych. W przypadku braku wygranej, można próbować każdego miesiąca.


Podsumowanie zasad:

* otrzymujecie 15 pytań, na przestrzeni 3 miesięcy;
* w każdym miesiącu jest 5 pytań i 3-ka zwycięzców;
* jedna osoba wygrywa płytę GIGABYTE, 2 kolejne gadżety od firmy GIGABYTE;
* pytania wymagają nie tylko odpowiedzi, ale również odpowiedniej liczby punktów;
* punkty zdobywacie po prostu za odwiedzanie portalu;
* zwycięzcy zostaną przedstawieni po zakończeniu każdego etapu konkursu;
* o wygranej decyduje liczba poprawnych odpowiedzi oraz szybkość ich udzielania;
* w przypadku pytań otwartych ważna jest treść odpowiedzi - najciekawsze wybiera redakcja.