F1 2019 (PC)

ObserwujMam (3)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (0)

Lista problemów z F1 2019 (PC)

Masz jakiś problem z grą F1 2019 i nie wiesz jak go rozwiązać? Skorzystaj z GIERUNKOWSKAZU, specjalnego systemu, w którym szybko i łatwo zamieścisz pytanie, jak i znajdziesz odpowiedź. Jeśli chcesz zamieścić swój problem skorzystaj z poniższego przycisku. Upewnij się jednak wcześniej, że posiadasz darmowe konto w portalu i jesteś zalogowany.

Dodaj problem

ilusionist816p   @   00:11, 17.08.2019

Skrót problemu: Problem z zapisem

Mam problem z zapisem stanu gry. Juz po uruchomieniu gry F1 2019 na Steam dostaje komunikat ze automatyczne zapisywanie wyłączone i problem z zapisywaniem stanu gry. Gra kupiona legalnie wszystko działa tak jak powinno tylko ten zapis. Prosze o pomoc

czytaj odpowiedzi (1)
kurakx   @   13:47, 03.08.2019

Skrót problemu: Kontroler Xbox One

Mam częste problemy w grze z wibracjami pada. Forza Horizon działa normalnie i pad podpięty pod xboxa nie ma żadnych problemów z wibracjami. Niestety w F1 jest to losowe, raz działa raz nie działa. Pobranie aplikacji Akcesoria Xbox podziałało niestety tylko raz i wibracje były normalne. Niestety teraz wibruje tylko pad a klawisze spustowe nie wibrują (jeżdżę z wyłączonymi asystami więc bez wibracji na spustach jazda szczególnie w deszczu graniczy z cudem)
Testowałem to już na dwóch różnych padach i działa tak samo

czytaj odpowiedzi (0)