Disciples II: Bunt Elfów (PC)

ObserwujMam (105)Gram (23)Ukończone (30)Kupię (9)

Lista problemów z Disciples II: Bunt Elfów (PC)

Masz jakiś problem z grą Disciples II: Bunt Elfów i nie wiesz jak go rozwiązać? Skorzystaj z GIERUNKOWSKAZU, specjalnego systemu, w którym szybko i łatwo zamieścisz pytanie, jak i znajdziesz odpowiedź. Jeśli chcesz zamieścić swój problem skorzystaj z poniższego przycisku. Upewnij się jednak wcześniej, że posiadasz darmowe konto w portalu i jesteś zalogowany.

Dodaj problem

kamil645   @   19:25, 14.07.2020

Rozdział:   Żaden
Poziom:   Misją jest zainstalowanie gry
Misja:   Błąd transferu składnika

Skrót problemu: Żaden

Elo

pokaż załącznikczytaj odpowiedzi (0)
CobraIce   @   20:45, 15.04.2018

Skrót problemu: Problem z misjami w własnej sadze

Witam mam problem polega na tym,że stworzyłem własną sagę i niektóre misje są pomijane. Jest 1 i 2 misja a po drugiej jest czwarta bo trzecią przeskakuje, pózniej jest 5,6,7 i przeskakuje z ósmej na dziewiątą a ostatniej dziesiątej nie ma , a czasami jest tak,że jest 1,2,3 czwartej nie ma bo pomija a jest 5,6 i przeskakuje z siódmej na ósmą a po ósmej dziesiąta jest, przeskakuje dziewiątą. Sam je stworzyłem wszystkie i sam stworzyłem swoją tą sagę. Proszę o pomoc.

czytaj odpowiedzi (0)
CobraIce   @   19:47, 15.04.2018

Skrót problemu: Problem z misjami w własnej sadze

Witam problem polega na tym,że stworzyłem własną sagę i niektóre misje są pomijane. Jest 1 i 2 misja a po drugiej jest czwarta bo trzecią przeskakuje, pózniej jest 5,6,7 i przeskakuje z ósmej na dziewiątą a ostatniej dziesiątej nie ma , a czasami jest 5,6 i przeskakuje z siódmej na ósmą a po ósmej dziesiąta jest, przeskakuje dziewiątą. Sam je stworzyłem wszystkie i sam stworzyłem swoją tą sagę

czytaj odpowiedzi (0)