Alien Breed: Impact (PC)

ObserwujMam (8)Gram (0)Ukończone (3)Kupię (0)

Alien Breed: Impact +10 trainer - wersja 1.0 PC


bigboy177 @ 23:59 09.02.2015
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Trainer dla gry Alien Breed: Impact w wersji 1.0, oferujący 10 ułatwień. Jeśli chcesz zrobić z nich użytek pobierz niniejsze archiwum, a następnie rozpakuj je i uruchom otrzymany w ten sposób plik. Finalnie włącz grę, a podczas rozgrywki wciskaj klawisze, których szczegółowe opisy widnieją poniżej.

NUMPAD1 – nieśmiertelność (god mode);
NUMPAD2 – łatwe zabijanie przeciwników;
NUMPAD3 – super szybkość;
NUMPAD4 – dodatkowe kredyty;
NUMPAD5 – dodatkowa amunicja;
NUMPAD6 – dodatkowa amunicja drugiego rodzaju;
NUMPAD7 – błyskawiczne strzelanie i przeładowywanie broni;
NUMPAD8 – zwiększa obrażenia;
NUMPAD9 – maksymalizuje czas;

NUMPAD/ – zapisuje lokację;
NUMPAD* – teleportacja;
NUMPAD- – odwołuje teleportację.


UWAGA! Wszystkie pliki na stronie MiastoGier.pl zostały sprawdzone programami antywirusowymi, żaden z nich nie zawiera wirusów ani koni trojańskich. Jeśli posiadany przez Ciebie antywirus wyświetla informację o wykrytym zagrożeniu, a pobierasz trainer, jest to najprawdopodobniej spowodowane tym, że trainery nasłuchują portów klawiatury, co niektóre antywirusy interpretują niewłaściwie jako działanie szkodliwe. W takiej sytuacji należy plik trainera dodać do listy wyjątków.

Screeny z Alien Breed: Impact (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?