Windows Phone: gry, aplikacje, porady

Offline
Kotecek_PL //grupa Wojownicy RPG » [ Wojownik (exp. 394 / 400) lvl 7 ]0 kudos
Analogicznie do innego tematu od androidowców postanowiłem stworzyć dział dotyczący Windows Mobile .
Jakie programy wam się ostatnio przydały, w jakie gry graliście, co polecacie zainstalować na mobilnych okienkach ?

Ja osobiście gram w World Of Tanks Blits , Asphalt Xtreme , Dead Trigger 2 , a także coś dla kociarzy: My Talking tom oraz My talking Angela, Ponadto polecam grę Tiny Troopers oraz Six-Guns Uśmiech

A jeśli robicie sporo zdjęć w formacie DNG polecam apkę Rawer .Offline
Kotecek_PL //grupa Wojownicy RPG » [ Wojownik (exp. 394 / 400) lvl 7 ]0 kudos
Windows Mobile a Windows phone to troszku co innego Uśmiech Androida nie znam więc się nie wypowiadam . A co do iosa to miałem kiedyś IPhone 2g przez jakiś czas i bardzo sympatycznie wspominam to urządzenie, przekonał mnie troszkę do appla i dzięki niemu wymieniłem swój odtwarzacz mp3 na ipoda 6 generacji w wersji czarnej Uśmiech

Offline
dabi132 //grupa Stowarzyszenie Płatnych Morderców » [ Lord Sith (exp. 13616 / 16200) lvl 14 ]0 kudos
Cytat: shuwar
No cóż to powiedzieć... Windows Mobile słyszałem, że jeden znajomy ma. Na Androida ludzie tylko psioczą, że wiecznie coś się wiesza. Ja mam system od Apple, więc ni jak się to ma do wspomnianych Puszcza oko .

Windows Mobile działa płynnie, plusem są też comiesięczne aktualizacje, ale ciekawych aplikacji jest niewiele niestety. Android? Cóż, ja jestem zdania, że to dobry system, tylko trzeba go modyfikować ,wgrywać kernele, rootować urządzenia i wtedy mamy wydajny system na swoim smartfonie.
Cytat: Kotecek_PL
Windows Mobile a Windows phone to troszku co innego Uśmiech

Windows Mobile i Windows Phone to to samo. Microsoft najpierw zmienił nazewnictwo z Mobile na Phone przy okazji premiery 8 i 8.1, po czym znów wrócił do poprzedniej nazwy ujawniając Windows 10 Mobile.

Offline
shuwar //grupa Wojownicy RPG » [ Obywatel 2014 i 2018 ]0 kudos
Cytat: dabi132
Cóż, ja jestem zdania, że to dobry system, tylko trzeba go modyfikować ,wgrywać kernele, rootować urządzenia i wtedy mamy wydajny system na swoim smartfonie.

No i to go właśnie dyskwalifikuje. Jestem po studiach IT, ale żeby jeszcze poza robotą męczyć się ze sprzętem w konfigurację, zmianę ustawień, zmianę jądra, żonglowanie aktualizacjami - to jednak podziękuję. Telefon ma być jak czajnik - włączam i ma działać.

Offline
Kotecek_PL //grupa Wojownicy RPG » [ Wojownik (exp. 394 / 400) lvl 7 ]0 kudos
Kiedyś windows mobile miałeś nie tylko w smartfonach ale i nawigacjach samochodowych a za czasów win 7.5 / 7.8 miał być to domyślny system dla Digi Walker Pocket PC po aktualizacji tego co wyglądał jak XP ;p Windows phone miał być typowym systemem dla smartfonów za to a Windows mobile 10 znowu jest mobile bo jego zastosowanie ma być uniwersalne w różnych urządzeniach nawet stacjonarnych za sprawą continuum Uśmiech niby tak samo wygląda ale pod "maską" to już nie tak samo ;p

Liczba czytelników: 475878, z czego dziś dołączyło: 0.
Czytelnicy założyli 53940 wątków oraz napisali 676400 postów.