Cyberpunk 2077: Widmo wolności (Xbox X/S)

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (1)

Recenzja Cyberpunk 2077: Widmo wolności - recenzja. CD Projekt RED odkupił swoje winy? (XBOX_X) - komentarzeOffline
Materdea //grupa MiastoGier.pl » [ Redaktor ]1 kudos
Cytat: shuwar
15h gry... liczyłem na trochę więcej, ale i tak zacieram ręce.
Te 15 godzin to moim zdaniem minimum do ukończenia głównego wątku. Cała reszta z dodatkową zawartością spokojnie może wynieść 20-25. Osobiście skończyłem z wynikiem 17:20, ale po drodze faktycznie coś tam wykonywałem poza fabułą.

Offline
Barbarella. //grupa Akademia Morderców » [ Szef Akademii (exp. 3096 / 3200) lvl 10 ]0 kudos
Skalowanie poziomu przeciwników do umiejętności bohatera zrobili? Miodzio. Uwielbiam. Poirytowany Czyli jak wreszcie kupię i zacznę grać to oleję rozwój postaci bo po co. Konsternacja Trochę mi tu dziegciu dołożyli. A czy to jest zupełnie osobna historia czy też można ją przechodzić w trakcie grania w podstawkę? Pytam chociaż biorąc pod uwagę te skalowanie to przestało to mieć dla mnie znaczenie. Przypomniał mi się Dziki Gon gdzie ukończyłam dodatki przed finałem wątku głównego i Geralt w finale był tak wypasiony że nie do ruszenia. Szczęśliwy Ale tu chyba się tak nie da no i nie ma sensu.

Offline
zubal22 //grupa MiastoGier.pl » [ Współpracownik ]1 kudos
Od premiery licząc ukończyłem CP77 ze 3 razy. Gra mnie strasznie polaryzuje i sam nie wiem jak ją oceniać, nawet z wieloma godzinami na koncie. Nadal uderza mnie ta pustka otwartego świata, brak interakcji i opcji na spędzenie czasu w "Mieście Snów", tak obiecanych przez Redów, masa nudnych i takich samych aktywności pobocznych, kontraktów czy spraw policyjnych. Zabawa jest z tym może i niezła, ale w RPG-u liczę jednak najbardziej na historię, a później ciekawe wyzwania. I w CP jest obu za mało moim zdaniem.

15-20h na dodatek, czyli porównywalnie z czasem jaki trzeba poświęcić, by ukończyć podstawkę. Po przeczytaniu recenzji (bardzo dobrej swoją drogą) i myśli, że będzie to przynajmniej intensywne doświadczenie fabularne, chyba dam się przekonać i dam Widmu Wolności szansę. Tylko kiedy, jak jest teraz zalew świetnych gier z każdej strony Szczęśliwy

Offline
Dirian //grupa MiastoGier.pl » [ Redaktor ]0 kudos
Trzeba będzie znaleźć trochę czasu i zrobić chyba czwarte, a może i piątek podejście do Cyberpunka. Ostatnio dobrnąłem gdzieś do połowy i nagle odechciało mi się grać. Zobaczymy czy wersja 2.0 to zmieni, chociaż zastanawiam się czy nie olać dalszego przechodzenia podstawki i nie zacząć tylko samego dodatku. Hmm...

Offline
Bubtownik //grupa Wojownicy RPG » [ Paladyn (exp. 522 / 800) lvl 8 ]0 kudos
Ale będzie grane Uśmiech Ukończyłem CP2077 kilka razy i zakończyłem to 100% na Xboxie i platyną na PS5 także chyba się mogę nazwać fanem Uśmiech Już nie mogę się doczekać. Jakby nie nawał premier w tym oczekiwany przeze mnie AC: Mirage to bym pewnie leciał CP2077 od początku na patchu 2.0.

Liczba czytelników: 475363, z czego dziś dołączyło: 0.
Czytelnicy założyli 53228 wątków oraz napisali 673391 postów.