Strona główna » Sprzęt » Podgląd tematu
Zakup tabletu - jaki najlepszy?

Offline
bric //grupa Mieszczanie » [ Chłop (exp. 18 / 20) lvl 2 ]0 kudos
Siema,
Ostatnio zdecydowałem się, zakupić tablet, a jako, że iPady tak naprawdę królują pośród tabletów, a do tego kupiłem ostatnio iPhone raczej patrzę właśnie w tę stronę.
Tylko, że tu pojawia się problem, nie wiem, którego iPada wybrać i czy wgl powinienem go teraz kupować, czy lepiej się wstrzymać, bo zaraz będzie jakaś premiera i ceny spadną (chociaż nie ukrywam, że chciałbym jak najszybciej położyć na czymś swoje łapska xd)
Będzie używany głównie do konsumpcji treści typu filmy, książki, ale nie ukrywam, że fajnie jak bym mógł go wziąć i czasem popracować na nim chociażby na pakiecie office.
Budżetu jakiegoś sztywnego nie mam, chciałbym najlepsze co mogą mi zaoferować ale nie chce po prostu przepłaci za coś gdzie idąc na jakieś kompromisy mogę zaoszczędzić dużo kasy. https://kodyr(...)ktronika Dobrze jakby udało się ustrzelić na jakiś kod rabatowy.
Pozdro i dzięki za pomoc.
Ps. Nie potrzebuje cellulara totalnie i pamięć to minimum 128GB musze mieć, ale więcej niż 256GB też raczej nie potrzebuje.Offline
guy_fawkes //grupa Stara Gwardia » [ Hamster\'s Creed (exp. 8662 / 10800) lvl 13 ]0 kudos
Do podstawowych rzeczy wystarczy podstawowy iPad, często nazywany edu - sam mam takiego 8. generacji i do pierdół jest rewelacyjny. Jeśli rozważasz tablet jako urządzenie do pracy, zakup będzie na lata, a budżet nie jest taki ważny, to rozważyłbym Pro na M1 - ze 128 GB pamięci to obecnie wydatek rzędu 3899 zł. Możesz do takiego dokupić klawiaturę z gładzikiem i staje się całkiem ciekawym zamiennikiem laptopa, choć iPad OS wciąż nie oferuje jeszcze bardzo komfortowej pracy na wielu aplikacjach jednocześnie (aczkolwiek obecnie można wygodnie podzielić ekran na 2 rożne i dodatkowe na wierzchu). We wrześniu dostaniemy 16. wersję systemu, która zostanie wzbogacona o Stage Managera - właśnie dla lepszej pracy wielozadaniowej, a działać będzie na urządzeniach z M1 w górę.

Liczba czytelników: 475109, z czego dziś dołączyło: 1.
Czytelnicy założyli 52893 wątków oraz napisali 671881 postów.