Strona główna » Sprzęt » Podgląd tematu
Gigabyte Support - pytania, wątpliwości.

Offline
MasterTomster //grupa Akademia Morderców » [ Obywatel 2010 ]0 kudos
Cytat: CzesiuGM
Myślałem nad kupnem nowej karty graficznej i płyty głównej. Co polecacie ze swojej oferty? Coś w granicach do 1000 -1200 zł(za kartę i płytę).

Jeśli kupisz płytę Gigabyte to kup tez kartę z tej firmy. Dzięki Easy Tune będziesz mógł wpływać na parametry karty z poziomu windowsa. Jeśli kupisz kartę graf. z innej firmy taka możliwość odpada i będziesz musiał instalować inny program...Offline
gregory16mix //grupa Akademia Morderców » [ Obywatel 2012 ]0 kudos
No już od dawna można samemu zmontować komputer tak schładzany Dumny Ja za Gigabyte nie odpowiem, ale przypomniała mi się śmieszna historyjka... Kiedyś w Technikum mieliśmy dni otwarte... No i skręciliśmy ścianę z monitorów i szklaną obudowę komputera. Jeden z komputerów miał chłodzenie cieczą, no i rurki doprowadzające ciecz były podświetlone diodami LED. Komputer owy stał na szklanym stole, którego nogami były 4 akwaria z rybkami Uśmiech Najlepszy numer zrobiła lokalna gazeta, która opublikowała relację z przebiegu targów... I napisali, że jeden komputer był chłodny wodą w, której pływały ryby Uśmiech brecha była niesamowita Rozbawiony

Offline
GIGABYTE_PL //grupa Stowarzyszenie Płatnych Morderców » [ Gigabyte Support ]0 kudos
Cytat: Lehita
Czy macie w planie wydanie karty graficznej chłodzonej cieczą ?


W najbliższej przyszłości nie ma takich planów Uśmiech , lecz to się zmienia szybciutko Puszcza oko

A propos cieczy to jedynie w przypadku płyt głównych płyty z serii UD7 są wyposażone w bloki wodne - wystarczy podłączyć do radiatora obieg.

@gregory16mix ja bym chętnie się wpiął do CO Szczęśliwy ostatnio tak zimno się zrobiło, a podczas grania tyle ciepła się marnuje Szczęśliwy

Offline
GIGABYTE_PL //grupa Stowarzyszenie Płatnych Morderców » [ Gigabyte Support ]0 kudos
Cytat: oskarsom
Witam! Jak chciałem się dowiedzieć, czy wiecie już coś na temat zapowiedzianych niedawno kart GForce z serii 500? Czy wasza firma będzie je sprzedawać w jakiś podrasowanych wersjach? Czy możecie zdradzić ile będzie taki cudo kosztować?


Tak podrasowane wersje na pewno się ukażą - szczegółów jeszcze zdradzać nie mogę. Obecnie już pojawiły się informacje na temat najnowszej karty GV-N580D5-15I-B.

Offline
Lehita //grupa Wojownicy RPG » [ Mistrz Kręgu Ognia (exp. 4204 / 4800) lvl 11 ]0 kudos
Witam. Kiedy ukaże się w sprzedaży GTX 580 i czy przeprowadzacie swoje testy . Chodzi mi o pobór prądu i temp. Waśnie wyczytałem że teoretycznie powinna wynosić około 250 W a w praktyce 400 W , ale to nie są testy potwierdzone a jeżeli faktycznie tyle pobiera to do jakiej temp. dochodzi ( mój 275 do 86 stopni) Pozdrawiam GIGABYTE .

Ps. Stąd moje wcześniejsze pytanie o chłodzenie bo to co czytam o jakimś parowym to dla mnie laika czysta abstrakcja

Offline
Prince17 //grupa Growi Bohaterowie » [ Subject Delta (exp. 103 / 200) lvl 6 ]0 kudos
Witam!

Bardzo się cieszę, że to właśnie Gigabyte gości na tym zacnym forum. Mam takie pytanko, a mianowicie problemik... Otóż kupiłem sobie w wakacje jedną z Waszych kart graficznych, a dokładniej Radeona 5850 HD i chciałbym się dowiedzieć o ile to możliwe, czy dużo ludzi zgłasza ich reklamację. Nie chcę tu robić wam żadnej antyreklamy ani afery tylko jestem ciekaw, bo kiedy gram w wymagające gry typu Arcania to nagle włącza mi się tryb oszczędnościowy. Nie jest to problem z monitorem bo testowałem na innym. I jestem tego bardzo ciekaw, doszłem do tego że to wina albo karty albo systemu. W tej chwili jestem na zakupie Visty, bo narazie mam 7 taką jak mi wgrali w sklepie. Jeśli to możliwe to proszę o odpowiedź, może być na Pw.

Liczba czytelników: 475105, z czego dziś dołączyło: 3.
Czytelnicy założyli 52892 wątków oraz napisali 671875 postów.