Boom Ball for Kinect (XBOXONE) - okladka

Boom Ball for Kinect (XBOXONE)

Premiera:
28 listopada 2014
Premiera PL:
28 listopada 2014
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa
Język:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Boom Ball for Kinect (XBOXONE)
Daria22132 @ 02:30 28.09.2015
Daria "Daria22132" Wrona

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Boom Ball for Kinect to kolorowa gra zręcznościowa, skorelowana z Kinektem 2.0. Rozgrywka wzoruje się na takich klasykach jak Arkanoid, a polega na rzucaniu i odbijaniu piłek w odpowiedni sposób - aby zniszczyć bomby i konstrukcje z stworzone z sześciennych bloków. Za stworzenie tytułu odpowiada studio Virtual Air Guitar Company.

Mechanika Boom Ball for Kinect przypomina tą, którą znamy z klasycznego Arkanoida. Jest jednak wzbogacona o elementy z tenisa i przeniesiona w trzeci wymiar. Jest to już trzecia odsłona tego cyklu, który początkowo przeznaczony był dla PC i Mac. Warunkiem zaliczenia etapu jest zniszczenie wszystkich konstrukcji złożonych z sześciennych bloków oraz wysadzenie bomb umieszczonych na planszy. Rozgrywkę urozmaicają różne bonusy, których możemy się spodziewać podczas rozgrywki.

Gra cechuje się bardzo kolorową oprawą graficzną wzbogacona efektami świetlnymi. Poszczególne plansze mają różne przewodnie motywy tematyczne oraz osadzone są w rozmaitych sceneriach.

PEGI: Od 3 lat
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?