Moja Znajoma Świnka Peppa (Xbox X/S) - okladka

Moja Znajoma Świnka Peppa (Xbox X/S)

Premiera:
21 stycznia 2022
Premiera PL:
21 stycznia 2022
Platformy:
Gatunek:
Dla Dzieci / Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Moja Znajoma Świnka Peppa (Xbox X/S)
Kawira @ 08:22 09.01.2023
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Moja Znajoma Świnka Peppa to klasyczna przygodowa point & click oparta na serialu animowanym o tym samym tytule. Za projekt odpowiada nowy zespół Petoons Studio mające na swoim koncie jeszcze Curse of the Sea Rats.

Fabuła Moja Znajoma Świnka Peppa osadza gracza w roli tytułowej kolegi lub koleżanki Peppy - sympatycznej świnki żyjącej ze swoją rodziną w domku na wzgórzu i przeżywającej rozmaite przygody, w których udziale biorą m.in. jej przyjaciele oraz mały braciszek.

Rozgrywka Moja Znajoma Świnka Peppa charakteryzuje się prostymi rozwiązaniami, nie ma tu miejsca na ekwipunek lub skomplikowane zagadki środowiskowe, ponieważ tytuł przygotowano z myślą o młodszych odbiorcach. Zabawę zaczynamy od stworzenia własnej postaci, po czym bierzemy udział w różnych aktywnościach wraz z postaciami znanymi z ekranu. Przyjdzie nam np. szukać okularów taty Peppy, potaplać się w błocie czy tropić zwierzęta w lesie. Oprócz wspomnianego lasu zwiedzamy takie lokacje jak muzeum, plażę czy samo Ziemniaczane miasteczko. Twórcy zaimplementowali limit czasowy, który rodzic może ustawić dla swojej pociechy kontrolując czas gry.

PEGI: Od 3 lat
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?