WWE 2K22 (Xbox X/S) - okladka

WWE 2K22 (Xbox X/S)

Premiera:
11 marca 2022
Premiera PL:
11 marca 2022
Platformy:
Gatunek:
Bijatyka / Sportowe
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis WWE 2K22 (Xbox X/S)
Materdea @ 11:33 12.06.2022
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

WWE 2K22 to kolejna odsłona serii sportowych bijatyk z elementami symulacji tworzonych na licencji największej organizacji wrestlingu na świecie, czyli World Wrestling Ententaiment (WWE). Marka powróciła po dwóch latach przerwy. Za produkcję odpowiadają studia Yuke's oraz Visual Concepts.

WWE 2K22 pozwala graczowi wcielić się w zawodników popularnej dyscypliny, w tym takie tuzy jak The Rock, Sasha Banks czy Brock, ale również stworzyć własne alter-ego, i wziąć udział w walkach wrestlingowych. Starcia toczymy w ramach wielu rozbudowanych trybów rozgrywki, które mogą występować nawet w kilkudziesięciu wariantach, w zależności od wcześniej ustalonej liczby zawodników. Jeśli mowa o samych gwiazdach światowego wrestlingu, mamy do dyspozycji około 200 z nich, uwzględniając także przedstawicielki płci pięknej.

Rozgrywka WWE 2K22 oferuje szereg zmian w mechanice względem poprzedniej części - WWE 2K20. Spora część z nich związana jest z wejściem marki na konsole dziewiątej generacji i wykorzystanie silnika grafiki używanego do produkcji kolejnych części serii NBA 2K (też na urządzenia Xbox Series X|S i PlayStation 5). Wśród trybów nowej gry z tej części znaleźć możemy m.in. MyGM (wcielenie się w rolę dyrektora generalnego organizacji zapaśniczej, w celu zbudowania największej marki wrestlingowej na świecie), MyFACTION (gdzie gracze zbierają, zarządzają i ulepszają swoją własną czteroosobową frakcję, której prowadzenie dostarczy wielu wyzwań dzięki cotygodniowym wydarzeniom i regularnym aktualizacjom), a także MyRISE (fabularna kampania własnego zawodnika organizacji WWE) oraz 2K Showcase z udziałem Reya Mysterio - dzięki niemu na nowo możemy przeżyć kultowe momenty z najsłynniejszych pojedynków Mysterio, które odbyły się w ciągu jego 20-letniej kariery w WWE. Oprawę walk stanowią wywiady z zapaśnikiem w stylu dokumentalnym.

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z WWE 2K22 (Xbox X/S)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?