The Movies (XBOX) - okladka

The Movies (XBOX)

Premiera:
projekt anulowany
Premiera PL:
projekt anulowany
Platformy:
Gatunek:
Ekonomiczna / Strategiczna
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis The Movies (XBOX)
[R]ay @ 19:45 17.06.2009

Śr. długość gry: 3h 0min

+ czaswięcej

Wcielasz się w potentata przemysłu filmowego. Będziesz miał możliwość stworzyć i pokierować własnym studiem filmowym w Hollywood! Wyobraź sobie, że wyciągasz kogoś z totalnego niebytu i zmieniasz go w najbardziej znaną gwiazdę Tinsletown... Wyobraź sobie, że kontrolujesz cała studio filmowe, konkurując z innymi o miejsca na liście box office... Wyobraź sobie, że możesz zdecydować, czy podstawą Twego sukcesu mają być epickie filmy akcji, czy gnioty klasy B...

Czy gwiazdy, które niegdyś sam wypromowałeś, wyrobią sobie monstrualne ego - nie przyjmując do wiadomości, że są już za stare na granie romantycznych ról, jakie niegdyś przyniosły im popularność? Możesz im pomóc, ale pamiętaj, że chirurdzy plastyczni i obozy kondycyjne dla otyłych, też mają swoje ograniczenia.

Będziesz jedynie oglądał gotowe filmy, czy sam zabierzesz się za reżyserię? Zdecydujesz się na wprowadzenie rewolucyjnych zmian, takich jak głos, kolor, dźwięk surround - zanim zrobi to konkurencja? A może wolisz, by inni inwestowali w technologię, a Ty skoncentrujesz się na dołączeniu do trendu, kiedy stanie się popularny?

Wiele z rzeczy, które słyszałeś lub czytałeś o Hollywood, znajdziesz właśnie w The Movies - od romansów gwiazd i ich problemów alkoholowych, do geniuszy taśmy filmowej, tworzących arcydzieła gatunku...

Drapieżny producent, łowca talentów lub reżyser... Możesz być jednym z nich lub wszystkimi trzema - na tym polega magia The Movies.

Ten tytuł to pierwsza produkcja studia Petera Molyneuxa - Lionhead, wydawana na świecie przez firmę Activision.

Gra rozpoczyna się we wczesnych latach rozwoju kinematografii. Przeżyjemy czasy lat 20-stych, niemego kina i czarno-białego obrazu. Poznamy rzesze sław, które królowały na srebrnym ekranie na przestrzeni lat. I to my będziemy decydować, jaki film (wojenny, gangsterski, melodramat czy może horror, w jakiej technice, z kim w rolach głównych) wyprodukujemy!

Autorzy gry pomyśleli również o popularności, rozgłosie, które są tak istotne dla sukcesu w tej branży! Możemy stworzyć krótki zwiastun filmowy (trailere) do naszej wielkiej produkcji... i wysłać e-mailem własne dzieło znajomym. Możemy także wykreować własną stronę internetową poświęconą produkcji.

Ideą gry The Movies jest kreatywność i realizacja własnych pomysłów. To wspaniała zabawa w świetnej oprawie, napisana przez studio Lionhead - już ten fakt pozwala sądzić, że gra podbije serca przyszłych fanów.

Zostań legendarnym producentem - zbuduj własne studio i prowadź je od pionierskich czasów kina aż po dzień dzisiejszy. Zarządzaj aktywami studia, inwestuj w badania i maksymalizuj zyski, zawsze o krok wyprzedzając konkurencję. Kręć własne filmy - twórz dzieła, które poruszą tłumy (zarówno w trybie historycznym, jak i trybie trenigu). Kontroluj losy swoich współpracowników i aktorów - zatrudniaj i zwalniaj, zmieniaj kopciuszki w księżniczki, buduj scenariusze oraz zarządzaj procesem kręcenia filmu.

Graj, graj, graj... - ponad 30 godzin ciągłej rozgrywki, tysiące fascynujących postaci, nieograniczone możliwości wyboru elementów składowych filmu - wszystko to wymieszane z autentycznymi wydarzeniami historycznymi, wpływającymi na gusta publiczności.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?