Kingdom Under Fire: Heroes (XBOX) - okladka

Kingdom Under Fire: Heroes (XBOX)

Premiera:
07 października 2005
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna / Zręcznościowa
Język:
Angielski
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (4)Gram (3)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Kingdom Under Fire: Heroes (XBOX)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Kingdom Under Fire: Heroes to bardzo nietypowe połączenie gry strategicznej rozgrywanej w czasie rzeczywistym oraz typowej zręcznościówki pełnej skakania, i siekania różnymi rodzajami broni. Akcja gry rozgrywa się przed wydarzeniami ukazanymi w Kingdom Under Fire: The Crusaders, i pozwala nam skupić się na postaciach mniej ważnych w części poprzedniej, które w Heroes staną się głównymi bohaterami.

Gracze doświadczą potężnych epickich bitew, wcielając się w jednego z siedmiu bohaterów wojennych, którzy postanowili zniszczyć każdego wroga, który stanie im na drodze. Poprowadź ich armie i spróbuj znaleźć sens ich życia w tym świecie pełnym chaosu. Do wypełnienia będziesz miał ponad 50 zróżnicowanych misji w kampanii dla pojedynczego gracza. Jeśli znudzi Cię prowadzenie za rączkę, możesz skorzystać z misji ustawianych wedle własnego życzenia, lub też z trybu zabawy wieloosobowej. Gra powinna pochłonąć z twojego życia conajmniej 50 godzin.

Daj się pochłonąć dynamicznym bitwom, i pokaż przeciwnikowi, że jesteś największym wojownikiem tego, i innych światów !

PEGI: Od 12 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Kingdom Under Fire: Heroes (XBOX)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?