Football Manager 2007 (Xbox 360) - okladka

Football Manager 2007 (Xbox 360)

Premiera:
24 listopada 2006
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Sportowe / Strategiczna
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Football Manager 2007 (Xbox 360)
Redakcja MiastoGier.pl @ 13:50 30.06.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Football Manager 2007 to nowa część najpopularniejszego menedżera piłkarskiego. Ponad 10 lat doświadczeń twórców sprawia, że ich produkty pozostają bezkonkurencyjne. W nowej grze pojawi się nowoczesny, łatwy w obsłudze interfejs oraz usprawnione rady i wskazówki w trakcie rozgrywki. Przyjazność dla użytkownika zapewni ponadto większa ilość informacji od asystentów i trenerów oraz możliwość interakcji z każdym graczem na świecie.

Gracz dostanie np. możliwość wywierania wpływu na wybranych piłkarzy za pośrednictwem mediów. Czy najlepszy strzelec drużyny przeciwnika wytrzyma presję medialnego szału wokół jego osoby? Będzie też można zagrzać własnych zawodników do walki przed rozpoczęciem spotkania - do tej pory możliwe były rozmowy w przerwie między połowami. FM 2007 zmienia też system drużyn młodzieżowych, ułatwiając rotację zawodników w czasie długich rozgrywek. Przebudowania doczekało się także wyszukiwanie talentów, dając graczowi znacznie więcej informacji na temat dostępnych mu drużyn i graczy.

PEGI: Od 3 lat
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?