Battle vs. Chess (WII) - okladka

Battle vs. Chess (WII)

Premiera:
28 września 2010
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Logiczna / Bijatyka
Język:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Battle vs. Chess (WII)
The_Boss @ 14:20 12.07.2010
Maciej "The_Boss" Warsiewicz

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Nietypowe partie szachowe osadzone w świecie fantasy to właśnie Battle vs. Chess. Na przeciwko siebie stają dwie armie, których zadaniem jest wygrać.

Jedną z możliwości w singlu jest Arena, w której przejmujemy kontrolę nad postaciami w kluczowych momentach, zadając obrażenia wrogom. Oprócz trybu dla pojedynczego gracza, istnieje możliwość rywalizacji maksymalnie dwóch osób w opcji wieloosobowej na wspólnym ekranie bądź za pośrednictwem internetu. Wersja przeznaczona na konsolę PlayStation 3 wymaga do tego posiadania konta w ramach usługi internetowej PSN, zaś edycja Xbox 360 - profilu Gold na platformie XBL. Wszystko to w ramach wspólnej kooperacji przeciw rozłożonej na dwukolorowym polu gwardii przeciwnika.

Mechanizm rozgrywki stworzony został na podstawie produkcji pod tytułem Fritz 11. Standardowe pionki - znane z planszowej edycji tytułu - zastąpione zostały typowymi wojownikami, przypominającymi fantastycznych bohaterów. Ich ubiór oraz styl doskonale o tym świadczy. Walki pełne są odmiennych ciosów oraz najpotężniejszych uderzeń - magicznych.

Zmagania toczą się na sześciu, różniących się od siebie szachownicach. Poziom trudności można dopasować do swoich wymagań w tej kwestii. Korzystając z algorytmów sagi Fritz, dostępnych jest aż dziesięć wariantów trudności gameplayu.


Wkład w encyklopedię mieli:   silverkin,
PEGI: Od 7 lat
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?