Hasbro Family Game Night 3 (WII) - okladka

Hasbro Family Game Night 3 (WII)

Premiera:
26 października 2010
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Logiczna / Dla Dzieci
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Hasbro Family Game Night 3 (WII)
The_Boss @ 12:36 12.07.2010
Maciej "The_Boss" Warsiewicz

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Kompilacja będąca egranizacją produktów tytułowej firmy Hasbro i jednocześnie trzecia część serii gier Hasbro Family Game Night.

We wszystkie zawarte tu programy możemy bawić się - oprócz trybu pojedynczego - w maksymalnie cztery osoby na wspólnym ekranie lub przez sieć, co umożliwia opcja wieloosobowa.

W skład zestawu wchodzi pięć elektronicznych wersji planszówek: Twister; Clue/Cluedo - to zabawa w poszukiwanie sprawcy zabójstwa, gdzie gracze wcielają się w rolę detektywa; Mouse Trap - jak sama nazwa wskazuje, wyścig do mety i konieczność złapania myszy przeciwnika albo on zrobi to samo z twoim zwierzęciem; w The Game of Life bierzemy się za prawdziwe życie, co zresztą sugeruje sama nazwa; ostatnia pozycja to zmodyfikowana edycja pokera, nazwana Yahtzee Hands Down. Wszystko podzielone jest na dwa rodzaje: klasyczny oraz nowoczesny. Ten pierwszy opisany jest na zasadach oryginalnych, zaś drugi oferuje możliwość zmiany wielu elementów, wpływających na rozgrywkę.

Wszystko w Hasbro Family Game Night 3 odbywa się w pomieszczeniu, które można dekorować, aby było ładniej i przyjemniej pokonywać przeciwników w kolejnych partiach.


Wkład w encyklopedię mieli:   MicMus123456789,
PEGI: Od 3 lat
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?