Rock Band 2 (WII) - okladka

Rock Band 2 (WII)

Premiera:
18 grudnia 2008
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Symulacja / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Rock Band 2 (WII)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Sequel drugiej (obok Guitar Hero) popularnej marki studia Harmonix. Omawiany projekt, podobnie jak pierwowzór, pozwala nam na założenie rockowej kapeli i wcielenie się w jednego z jej członków - gitarzystę, basistę, perkusistę bądź wokalistę. Po tym pozostaje nam odszukanie pozostałego składu spośród znajomych bądź innych użytkowników z całego świata i rozpoczęcie muzycznej kariery.

Rozgrywka nie polega na niczym innym, do czego przyzwyczaił nas pierwszy Rock Band. Wraz z egzemplarzem tytułu otrzymujemy kontroler, który przypominać ma dany instrument czy też mikrofon. Zależenie od naszego wyboru, posługujemy się danym kontrolerem symulując grę na prawdziwym instrumencie.

Sequel obfituje w nowe utwory muzyczne oraz stylizacje naszych bohaterów. Teraz mamy jeszcze więcej możliwych kawałków do odegrania oraz możliwości odwzorowania naszych alter-ego wedle naszych najbardziej wygórowanych preferencji.


Wkład w encyklopedię mieli:   silverkin,
PEGI: Od 12 lat
Screeny z Rock Band 2 (WII)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?