Mario Strikers Charged Football (WII) - okladka

Mario Strikers Charged Football (WII)

Premiera:
25 maja 2007
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Sportowe
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (1)

Opis Mario Strikers Charged Football (WII)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 6h 0min

+ czaswięcej

Mario Strikers Charged Football to niezwykła gra sportowa, stworzona przez studio Next Level Games, w której gracz ma możliwość rozgrywania meczów piłki nożnej drużyną złożoną z najsłynniejszych postaci z gier Nintendo.

Przed rozpoczęciem zabawy wybieramy kapitana drużyny i następnie trzech dodatkowych zawodników. Sterowanie każdym z nich jest bardzo proste i intuicyjne. Gracze dysponują wieloma standardowymi posunięciami oraz kilkoma bardziej zaawansowanymi, dzięki którym są w stanie strzelać gole z połowy boiska, robić zabójczo wyglądające zwody itd. Jedno sprytne zagranie może totalnie odmienić losy spotkania.

Mario Strikers Charged Football to typowo zręcznościowa gra sportowa, w której nie ma praktycznie żadnych zasad. Głównym zadaniem gracza jest strzelanie goli i nie ważne jest w jaki sposób dobiegniemy do bramki. W porównaniu do poprzedniej edycji gry, tym razem gracz ma możliwość sterowania bramkarzami oraz oczywiście korzystanie z kontrolera Wiimote.

Mario Strikers Charged Football charakteryzuje się ciekawie opracowanym trybem rozgrywki wieloosobowej, klimatyczną, kolorową grafiką oraz przyjemną ścieżką dźwiękową.

PEGI: Od 7 latZawiera przemoc
Screeny z Mario Strikers Charged Football (WII)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?