Mysia Encyklopedia (SWITCH) - okladka

Mysia Encyklopedia (SWITCH)

Premiera:
23 lutego 2021
Premiera PL:
23 lutego 2021
Platformy:
Gatunek:
Dla Dzieci
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Mysia Encyklopedia (SWITCH)
Materdea @ 11:34 11.06.2022
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Mysia Encyklopedia to interaktywna gra edukacyjna przeznaczona głównie dla młodszych odbiorców, gdzie w głównej roli znajdziemy sympatyczną mysz. Za projekt odpowiada studio Circus Atos - deweloperzy mają na swoim koncie produkcje takie jak Under Leaves oraz Linux & Chill.

W Mysiej Encyklopedii, jako tytułowy gryzoń, eksplorujemy świat i odkrywamy otaczające nas, często w mikroskopijnej skali, otoczenie. W trakcie przygodu poznajemy łącznie 160 gatunków zwierząt i roślin zamieszkujących cztery zróżnicowane środowiska. Gra cechuje się intuicyjnym, prostym sterowaniem oraz ręcznie rysowaną oprawą wizualną.

Rozgrywka w Mysiej Encyklopedii sprowadza się do prowadzenia bohatera w lewą lub prawą stronę - niczym w rasowych platformówkach. Tak samo jak tam, akcję obserwujemy z boku ekranu, a całość została wykonana w technologii 2D. Naszym głównym zadaniem jest zwiedzanie planszy i korzystanie z interaktywnych elementów, by wyświetlać szczegółowe informacje na ich temat.

PEGI: Od 3 lat
Screeny z Mysia Encyklopedia (SWITCH)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?