Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville (SWITCH) - okladka

Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville (SWITCH)

Premiera:
19 marca 2021
Premiera PL:
19 marca 2021
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka / Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville (SWITCH)
Materdea @ 18:16 18.03.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville to trzecia odsłona popularnego cyklu strzelanek w uniwersum firmy PopCap - Plants vs. Zombies. Pierwotnie marka ta była tylko prostą grą zręcznościową dedykowaną urządzeniom mobilnym. Kolejne sukcesy pozwoliły przenieść ją przez firmę Electronic Arts do dość niecodziennej formuły - strzelanek trzecioosobowych.

Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville oficjalnie nie nazywa się Garden Warfar 3, choć kontynuuje trend wyznaczony przez poprzedniczki. Dzieło wewnętrznego studia PopCap Games pozwala stanąć w obrotnie atakowanego miasteczka Neighborville - w Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville wcielamy się zarówno we frakcję bojowych roślin jak i zombie. Oprócz klasycznych lokacji, w które wrzuca nas gra, istnieje swego rodzaju hub znany z np. gier MMO - jego rolę pełni Dave Manor. Możemy się tam spotkać z innymi graczami i podrasować wygląd bohaterów.

Rozgrywka Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville umożliwia rozgrywkę zarówno przez sieć oraz w wariancie dla pojedynczego gracza - wtedy w rolę przeciwników wciela się sztuczna inteligencja. Akcję obserwujemy z perspektywy trzecioosobowej - za plecami wybranej postaci. Do wyboru mamy po 9 klas z każdej ze stron, a te posiadają unikalne umiejętności oraz pukawki. W grze znajdziemy starych znajomych - Słonecznika, Kaktusa, Supermózg czy też Kapitana Siwobrodego - ale również znajdziemy nowe archetypy - Kung Fungusa, Smoka, Elektrozombie czy też Kosmicznego Kadeta. Do dyspozycji dostajemy też kilka trybów zabawy - od zwykłego deathmatchu, gdzie wszyscy stają naprzeciw wszystkim, przez drużynową jego odmianę, kończąc na bardziej skomplikowanych wariantach gier zespołowych.

PEGI: Od 7 latZawiera przemoc
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?