ARMS (SWITCH) - okladka

ARMS (SWITCH)

Premiera:
16 czerwca 2017
Premiera PL:
16 czerwca 2017
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (1)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis ARMS (SWITCH)
Dirian @ 13:35 09.10.2017
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

ARMS to zręcznościowa gra stworzona z myślą o konsoli Nintendo Switch.

W tytule wcielamy się w jednego z kilkunastu wojowników, których podstawowym orężem są zawieszone na sprężynach pięści w ogromnych bokserskich rękawicach, którymi okładamy przeciwników. Każda z postaci dysponuje innym zestawem rękawic, posiadających różnorodne właściwości. Oprócz klasycznych ciosów, możemy wykorzystywać także ataki specjalne, czy np. przyciągać wroga do siebie by zadać mu obrażenia z bliska. 

Pojedynki toczymy na różnych arenach, które różnią się nie tylko wyglądem, ale także obiektami, które możemy wykorzystać w trakcie walki. 

ARMS korzysta z wbudowanych w Joy-Cony żyroskopów, w efekcie czego wymachując padem możemy skierować cios w stronę przeciwnika, wykonać blok czy po prostu ruszać się po arenie. Możliwe jest także klasyczne sterowanie, bez korzystania z czujnika ruchu.

ARMS oferuje tryb kampanii dla pojedynczego gracza, ale najbardziej emocjonujące są zmagania w trybie sieciowym. To także świetna gra na imprezy, za sprawą wbudowanego split-screenu, gdzie dwóch graczy może tłuc się na jednej konsoli.

Screeny z ARMS (SWITCH)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?