Duke Nukem Trilogy: Critical Mass (PSP) - okladka

Duke Nukem Trilogy: Critical Mass (PSP)

Premiera:
08 kwietnia 2011
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Duke Nukem Trilogy: Critical Mass (PSP)
szewczu @ 17:05 02.02.2010
Sławomir "szewczu" Szewczyk
Concept Artist & Matte Painting

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Duke Nukem Trilogy: Critical Mass to produkcja opowiadająca po raz kolejny o dzielnym bohaterze, noszącym imię Duke. Tym razem projekt kierowany jest do posiadaczy przenośnych konsoli - SONY PlayStation Portable oraz Nintendo Dual Screen. Za proces twórczy odpowiedzialne jest studio Deep Silver.

Fabuła Duke Nukem Trilogy: Critical Mass przedstawia nam działania organizacji Earth Defense Forces, której zadaniem jest obrona świata przed wszelkimi zagrożeniami. Monitoruje ona przyszłość z pomocą specjalnego urządzenia i jeśli wykryta zostanie jakaś anomalia, do akcji przystępują agenci specjalni. Niestety podczas jednej z takich misji wszyscy giną i nikt nie wie co się z nimi stało, W tym momencie do zabawy wkracza Duke Nukem, który, na żądanie generała Gravesa, ma za zadanie znaleźć zaginionych żołnierzy i uratować świat przed zagładą.

Jeśli chodzi o rozgrywkę, Duke Nukem Trilogy: Critical Mass jest tytułem nastawionym przede wszystkim na szybką i dynamiczną akcję, w której podstawą zabawy jest strzelanie. Aby produkcja ciągle trzymała gracza przy ekranie, oferuje sporo zróżnicowanych leveli, a wśród nich są plansze z widokiem TPP, kilka z widokiem FPP, strzelanie ze snajperki, jak również bitwy z bossami. W sumie na graczy czeka około 36 zróżnicowanych lokacji, a każda pełna broni, przeciwników i pożogi.

Duke Nukem Trilogy: Critical Mass działa na trójwymiarowym silniku graficznym, generującym przejrzystą, pełną szczegółów oprawę wizualną.


Wkład w encyklopedię mieli:   Kaleder21,
PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera mocny język
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdavid31121   @   11:11, 29.03.2010
Grałem w 1 część na pc fajne było więc na psp też może fajne będzie