Batman: Arkham VR (PS4) - okladka

Batman: Arkham VR (PS4)

Premiera:
13 października 2016
Premiera PL:
13 października 2016
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Batman: Arkham VR (PS4)
DevMat @ 22:10 04.10.2016
"DevMat"

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Batman: Arkham VR to kolejna odsłona serii gier nawiązujących do superbohatera komiksów Marvela. Tym razem jednak tytuł przygotowany został z myślą o technologii wirtualnej rzeczywistości, a sama rozgrywka różni się od tej w poprzednikach. Za opracowanie gry odpowiada studio Rocksteady.

Akcja po raz kolejny przenosi gracza do Arkham City. Miało tam miejsce tajemnicze zabójstwo. Okoliczności zajścia cały czas zostają niewyjaśnione, dlatego do śledztwa włącza się Batman i na własną rękę próbuje rozwiązać zagadkę. Podczas zabawy gracz odwiedza różne zakamarki metropolii, jak również posiadłość Wayne'a oraz jaskinię człowieka nietoperza. 

Całość obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Głównymi założeniami rozgrywki są gromadzenie dowodów, przesłuchiwanie świadków oraz przeszukiwanie miejsc w celu odnalezienia przydatnych wskazówek. Ze względu na to, że projekt korzysta z technologii wirtualnej rzeczywistości, do skorzystania z niego konieczne są odpowiednie gogle: PlayStation VR, HTC Vive, Oculus Rift lub inne kompatybilne rozwiązanie.

Screeny z Batman: Arkham VR (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?