Shadow Of The Beast (PS4) - okladka

Shadow Of The Beast (PS4)

Premiera:
17 maja 2016
Premiera PL:
17 maja 2016
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Akcja
Język:
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Shadow Of The Beast (PS4)
DevMat @ 17:49 20.01.2016

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Shadow Of The Beast to przygodowa gra akcji, będąca remakiem produkcji o tej samej nazwie z roku 1989. Za jej opracowanie odpowiada ekipa Heavy Spectrum Entertainment Labs. Tytuł jest dedykowany jedynie konsoli PlayStation 4.

Gracz wciela się tu w potwora o imieniu Aarbron. Urodzony jako człowiek, został porwany w dzieciństwie i za sprawą maga Maletotha zamieniony w tytułową bestię. Przez wiele lat żył w niewiedzy na temat swojej przeszłości i prawdziwego pochodzenia. Jednak gdy tylko odkrywa prawdę poprzysięga zemstę na swoim "stwórcy". Wyrusza więc w krwawą przygodę, mordując wszystkich, którzy staną mu na drodze. 

Zabawa koncentruje się na przemierzaniu kolejnych lokacji i walce z napotkanymi przeciwnikami. Ci ostatni to zarówno uzbrojone oddziały, jak i potwory. Bohater czerpie moce z brutalnych mordów, zyskując z czasem coraz lepsze umiejętności bojowe. Ponadto w świecie gry znajdują się tajemne talizmany, pozwalające na doskonalenie cech specjalnych. Co ciekawe, heros ma możliwość pożerania dusz zmarłych sojuszników - pozwalają mu one następnie na rzucanie potężnych czarów, bądź pojawiają się z powrotem w roli naszych sprzymierzeńców.

Akcja rozgrywa się w świecie zwanym Karamoon. To miejsce, w którym starożytne budowle przeplatają się z futurystycznymi technologiami. Podczas naszej podróży odwiedzamy sporo ciekawych lokacji. Na suchych pustkowiach napotkamy na zbrojne legiony Morocu, odwiedzamy zielone równiny Karamoon oraz wybieramy się do uwięzionych tytanów królestwa Dryad, mogących nam udzielić pomocy. Każde z miejsc ma bogatą historię oraz różnorakich mieszkańców. Pojawiają się zarówno obrońcy pokoju, Seekers, jak i żądni władzy magowie, pragnący aby na świecie istniał jedynie mrok. Opowieści wszystkich możemy poznać za pomocą wizji, odblokowywanych po przejściu kolejnych etapów.

Produkcja oferuje zaawansowaną oprawę wizualną, wykorzystującą możliwości platformy Sony.

Screeny z Shadow Of The Beast (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?