Crash Bandicoot: The Wrath of Cortex (PS2) - okladka

Crash Bandicoot: The Wrath of Cortex (PS2)

Premiera:
29 października 2001
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (14)Gram (3)Ukończone (9)Kupię (2)

Opis Crash Bandicoot: The Wrath of Cortex (PS2)
Tafit @ 21:35 02.07.2009
Dawid "Tafit" Warmuz

Śr. długość gry: 25h 0min

+ czaswięcej

Bandicoot: The Wrath of Cortex to kolejna część niezwykle popularnej serii znanej głównie posiadaczom konsoli PlayStation. Tym razem twórcy zdecydowali się na wydanie pozycji na kilka różnych platform - po raz pierwszy poznać historię Crasha mogli szczęśliwi posiadacze Xboxa i GameCube.

Ponownie naszym głównym przeciwnikiem będzie, pokonany przez naszego bohatera już trzykrotnie w poprzednich częściach, Dr. Cortex. Odwieczny antagonista naszego jamraja wpadł na kolejny złowieszczy plan - przywołał on złego boga-maskę Uka Uka, który podarował mu 4 maski, dające władze nad żywiołami - ogniem, ziemią, wodą i powietrzem. Jak nietrudno się domyślić, naszym zadaniem jest powstrzymać szalonego doktorka pokonując wszystkie maski, a następnie rozprawiając się z głównym sprawcą zamieszania.

Liniowa fabuła prowadzi nas przez 30 kolejnych poziomów. Crash posiada troszkę zmienione ruchy w porównaniu do tych z poprzednich części, a po pokonaniu kolejnych bossów otrzymujemy nowe umiejętności. W trakcie gry kierować będziemy mogli jednym z kilkunastu różnorodnych pojazdów - m.in. jeep, łódź podwodna czy mech.

PEGI: Od 3 lat
Najnowsze wiadomości na temat Crash Bandicoot: The Wrath of Cortex (PS2)
Screeny z Crash Bandicoot: The Wrath of Cortex (PS2)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudoskam991   @   18:05, 23.08.2013
Crash Bandicot jest po prostu nieśmiertelny
0 kudosPietek=)   @   21:11, 09.07.2014
Inne studio i niestety już nie ten sam Crash Bandicoot. Powielanie pomysłów, gorszy wygląd postaci, brzydkie - mało pomysłowe lokacje i zdecydowanie za łatwa.